Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Естетика зовнішнього оформлення інтер’єру готельного комплексу

Естетика зовнішнього оформлення інтер’єру готельного комплексу

Назва:
Естетика зовнішнього оформлення інтер’єру готельного комплексу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,97 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Естетика зовнішнього оформлення інтер’єру готельного комплексу


ЗМІСТ
ВСТУП
Якість обслуговування туристів — проблема комплексна. ЇЇ вирішення передбачає ефективне використання всіх важелів, різних форм і методів впливу. В основу вирішення цієї проблеми покладено системний підхід: єдність і взаємодія організаційних, технічних, економічних, соціологічних та правових заходів. Якість обслуговування — це сукупність властивостей і ступеню корисності послуг, що обумовлює здатність усе повніше задовольняти потреби туристів. Комплексний підхід до визначення якості туристичних послуг викликає необхідність класифікувати послуги за кількома групами:
1. Інформаційні послуги.
2. Послуги транспортних перевезень.
3. Послуги розміщення.
4. Послуги харчування.
5. Культурно-масові та фізкультурно-оздоровчі послуги.
6. Додаткові послуги.
Якість цих послуг залишає в пам'яті туриста найбільш стійке враження тому, що саме ці послуги щоденно задовольняють його потреби перішої необхідності.
Важливий елемент готельної справи — відповідність інтер’єру естетичному смаку майбутніх клієнтів. Підприємства готельного господарства обслуговують досить різноманітний контингент відвідувачів -туристів як вітчизняних, так й іноземних, як організованих, так й індивідуальних. Для кожної категорії споживачів потрібні особливі методи, прийоми обслуговування, і звісно навіть різні інтер’єрні оздоблення номерів. Цій цікавій та широкій темі присвячена відповідна робота.
ЕТИКА В ДІЯЛЬНОСТІ ГОТЕЛЯ ЯК ПІДПРИЄМСТВА
Слово «етика» [ гр. ethike < ethos натура, звичай ] в одній з інтерпретацій означає сукупність принципів та норм поведінки, що прийняті у певному суспільному середовищі чи професійній групі.
Якщо розглядати етику в ракурсі діяльності готельних підприємств, то це буде означати, що підприємці повинні дотримуватись певних правил “чесної” гри та норм, які б дозволяли функціонувати, конкурувати, розвиватися за прозорими правилами.
Ринок є насамперед економічна свобода. Над підприємцем можуть здійматися тільки закон і встановлені ним обмеження. Державне регулювання в умовах ринку зводиться переважно до встановлення норм здійснення підприємницької діяльності і до податкової системи. Все інше визначається виробником і споживачем, їхньою волею, а в якомусь ступені складається випадковим образом.
За економічну волю приходиться платити. Адже волю одного підприємця супроводжує одночасно і воля інших підприємців, що вільні чи купувати не купувати його продукцію, пропонувати за неї свої ціни, продавати йому за визначеними цінами, диктувати свої умови угод.
При цьому природно, що ті, з ким приходиться вступати в господарські відносини, прагнуть насамперед до своєї вигоди, а вигода одних може стати збитком для інших. До того ж підприємець-конкурент узагалі схильний витиснути свого опонента з ринку.
Ось тут і постає питання етичної, чесної поведінки по відношенню до конкурентів.
ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ.
Готельний ринок, як і багато інших ринків, характеризується існуванням великого числа груп споживачів, що відрізняються одна від іншої смаками, перевагами, рівнем доходів. І навіть якщо ці групи представляють клієнтів або споживачів одного готелю (або продукту), мотивація придбання продукту різна. Наприклад, клієнтами того самого готелю можуть бути бізнесмени, що подорожують, туристи й учасники конференцій. Очевидно, що мотиви і мета їх покупок, вимоги до тому самому продукту готелю будуть дуже сильно відрізнятися. Подорожуючі туристи, більш чуттєві до рівня цін, ніж відряджені бізнесмени або організатори заходів, замовляють, як правило, двомісне розміщення, а також обіди і вечері за спеціальним (груповим) меню. Ті, хто платить гроші не з власної кишені, можуть замовляти більш дороге розміщення, харчування і т.п. Як правило, їм потрібні і додаткові послуги готелю – телефонний зв'язок і підключення до Інтернету в номері, послуги бізнесу-центра, переговорні кімнати з вишуканим інтер’єром, можливість оренди технічного устаткування і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Естетика зовнішнього оформлення інтер’єру готельного комплексу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок