Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Хімічна завивка волосся. Різновиди завивок

Хімічна завивка волосся. Різновиди завивок

Назва:
Хімічна завивка волосся. Різновиди завивок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,38 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
на тему:
Хімічна завивка волосся.
Різновиди завивок


ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ
Хімічна завивка — це перукарська послуга з довготривалого завиття волосся із застосуванням хімічних препаратів. Сучасні технології, постійне вдосконалення рецептів хімічних препаратів перетворили завивку в найпродуктивніший спосіб впливу на об'єм і тип волосся.
Принцип дії та основні стадії процесу завивки залишаються незмінними — хімзавивка впливає на структуру волосся, «перебу-довує» його для набуття нової форми.
Хімічний розчин для виконання завивки діє на кератин, послаб-лює цистинові зв'язки між клітинами, внаслідок чого волосся піддається деформації. Новоутворена форма волосся задається конструкцією коклюшок і закріплюється за допомогою фіксатора, який поновлює цистинові зв'язки.
Майже всі препарати для хімічної завивки створюються на ос-нові тіоорганічних сполук. Такі сполуки дають змогу вплинути на структуру волосся.
Важливою характеристикою хімічних препаратів для перу-карських робіт є показник концентрації іонів водню рН. Лужний розчин викликає пом'якшення і набухання волосся, кислий — ско-рочення і затвердіння. Лужні препарати для виконання хімзавивки застосовуються для здорового волосся всіх типів. Вони швидко проникають у волосся, забезпечують стійку завивку.
Кислотно збалансовані препарати, рН яких нижчий від лужних, менш шкідливі для волосся. Дія кислотно збалансованого перманенту значно м'якша. Така суміш потрапляє у волосся повільніше, ніж луж-на, процес завивки триває довше. Завиток виходить менш пружний, а сама завивка не така стійка. Кислотно збалансовані препарати засто-совують при слабкому, крихкому від природи, фарбованому волоссі.
Незалежно від основи — лужної, кислотно збалансованої або нейтральної, кожна фірма, яка випускає препарати для хімічної за-вивки, пропонує, як правило, декілька видів препаратів:—
для жорсткого волосся, яке важко піддається хімічній обробці;—
для нормального волосся;—
для пористого волосся, яке підлягало дії окисних засобів;—
для блондованого та меліруваного волосся.
Сьогодні широко рекламується і впроваджується в роботу перу-карів біозавивка — нова технологія завивки, заснована на застосу-ванні інноваційних препаратів, які містять біологічні компоненти (наприклад, білок цистеїн), м'яко діють на волосся та шкіру.
У процесі роботи необхідно точно дотримуватись інструкції з використання обраного препарату. Відмінності у дії можуть бути не тільки у препаратів різних фірм, а й у кожному наступному по-колінні препаратів однієї фірми.
Професіонал має знати і розуміти процеси, за виконання яких він бере на себе відповідальність. Обираючи новий препарат, обов'язково звертайте увагу на його склад. Недостовірна інформація або її відсутність можуть завдати шкоди здоров'ю клієнта і вашій репутації.
Фіксатори хімічної завивки зупиняють процес взаємодії з во-лоссям засобів для хімічної завивки та закріплюють форму завитка.
Готові фіксатори можуть бути концентровані та неконцентровані.
Концентровані фіксатори маркуються на упаковці позначкою 1+1 і в процесі використання розбавляються водою у співвідношенні 1:1. Відсутність подібного напису вказує на те, що розчин неконцентрований та готовий до застосування.
Фіксатор можна приготувати самостійно з перекису водню, во-ди та шампуню. Співвідношення компонентів має забезпечувати наявність у розчині не більше 3% перекису водню. Якщо це не пе-редбачено інструкцією з використання, нічим не розбавляйте пре-парат для завивки та фіксатор.
Сучасні технології перманентної завивки передбачають викори-стання широкого ряду супутніх препаратів. Із профілактичною ме-тою перед хімічною завивкою для послабленого та довгого волосся рекомендується застосовувати спеціальні засоби, які накопичують вологу у волоссі, полегшують процес накручування, вирівнюють структуру волосся та забезпечують отримання рівномірного завитка.
Після хімзавивки застосовують різноманітні стабілізатори, бальзами для нейтралізації залишків перекису водню, відновлення властивостей волосся, збереження його природної вологості та бли-ску, пружності завитка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Хімічна завивка волосся. Різновиди завивок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок