Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Організація торгівлі хлібобулочними товарами.

Організація торгівлі хлібобулочними товарами.

Назва:
Організація торгівлі хлібобулочними товарами.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,21 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Організація торгівлі хлібобулочними товарами.
Нормативно-правова документація продажу товарів.
Характеристика робочого місця:
а) меблі торгового залу;
б) види робочих місць;
в) організація робочого місця.
3. Приймання по кількості і якості, документальне оформлення.
4. Підготовка товару до подачі на робоче місце.
5. Розміщення і викладка товарів на робочому місці.
6. Характеристика асортименту.
7. Маркування. Умови зберігання. Вимоги до якості товарів.
8. Особливості продажу хлібобулочних товарів.
9. Характеристика виробників товарів.
10. Висновки і пропозиції.
11. Список використаної літератури.


Нормативно-правова документація
Право споживача на належну якість товарів.
Споживач має право вимагати від продавця, щоб якість придбаного ним товару відповідала вимогам нормативних документів, умовам договорів, а також інформації про товар, яку надає продавець.
Реалізація інтересів споживачів у встановленні вимог до якості товарів забезпечується правом участі об’єднань споживачів у розробці нормативних документів згідно з чинним законодавством.
Продавець зобов’язаний передати споживачеві товар, який за якістю відповідає вимогам нормативних документів, умовам договору, а також інформації про товар, що надається продавцем.
На товари, що завозяться на територію України, повинен бути передбачений чиним законодавством документ, який підтверджує їх належну якість.
Права споживача в разі придбання ним
товару неналежної якості.
Продавець, виготівник зобов’язані прийняти товар неналежної якості у споживача і задовіьнити його вимоги. У разі придбання споживачем продовольчих товарів неналежної якості продавець зобов’язаний замінити їх на якісні товари або повернути споживачеві сплачені ним гроші, якщо вказані недоліки виявлені у межах терміну придатності.
При прид’явленні споживачем вимог про безплатне усунення недоліків товару вони повинні бути усунуті протягом 14 днів або за згодою сторін в інший термін. За кожний день затримки виконання вимоги про надання аналогічного товару та за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений термін (14 днів) споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка вартості товару.
Вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем квитанції, товарного чи кассового чека або іншого письмового документа.
Під час продажу товару продавець зобов’язаний видати споживачеві квитанцію, товарний чи касовий чек або інший письмовий документ, що засвідчує факт купівлі.
Виготівник зобов’язаний відшкодувати всі збитки продавця, який розглядає претензію споживача до виробленого товару.
Продавець товару зобов’язаний у місячний термін відшкодувати підприємству, що виконує його функції, збитки, яких воно зазнало у зв’язку із задоволенням вимог споживача, передбачених цією статтею.
Право споживача у разі порушення виконавцем умов договору
про виконання робіт і надання послуг
Споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт і надання послуг і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступає до виконання договору або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений термін стає неможливим.
Виконавець не несе відповідальності за недоліки у виконаних роботах або наданих послуг, якщо доведе, що воно виникло з вини самого споживача.
Вимоги замовника, передбачені цією статтею, підлягають задоволенню у разі виявлення недоліків протягом гарантійного чи інших термінів, установлених договором.
Виконавець зобов’язаний протягом місяця відшкодувати збитки, що виникли у зв’язку з втратою, псуванням, чи пошкодженням речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт або надання послуг. Виконавець на звільняється від відповідальності, якщо рівень його наукових і технічних знань не дав змоги виявити особливі властивості речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт або надання послуг.


Право споживача на безпеку товарів.
Споживач має право на те, щоб товари за звичайних умов їх використання, зберігання і транспортування були безпечними для його життя, здоров’я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Організація торгівлі хлібобулочними товарами.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок