Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Жіночий, чоловічий та дитячий манікюр

Загрузка...

Жіночий, чоловічий та дитячий манікюр

Назва:
Жіночий, чоловічий та дитячий манікюр
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,86 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ:
на тему:
Жіночий, чоловічий та дитячий манікюр


1. Жіночий манікюр
Анатомічне у шкірі рук майже немає сальних залоз; долоні покриті товстішим роговим шаром. У шкірі долонь є багато потових залоз. Крім того, вона і особливо пальці дуже чутливі, тому що мають значну кількість нервових закінчень.
Гігієнічний догляд за шкірою рук і нігтями включає такі про-цедури: ванночки, ексфоліацію, масаж, холодні та зігріваючі ком-преси, маски, дарсонвалізацію, іонофорез із різними препаратами, парафіно- і мікротокову терапію, манікюр.
Манікюр поєднує ванночки, власне манікюр і масаж. Залежно від стану шкіри рук і нігтьових пластин, ці процедури можуть вико-нуватися окремо або в комплексі.
Перед кожною із процедур догляду за руками необхідно провести підготовчу процедуру очищення, або ексфоліацію. Оскільки шкіра, ретельно очищена від змертвілих клітин рогово-го шару, активно реагує на зволоження та живлення ексфоліацію виконують за допомогою кремів, скрабів, пілінгів, сполук із гідрокислотами.
Засіб наносять на шкіру, витримують певний час (за інструк-цією) та змивають теплою водою за допомогою губки. Потім на оброблену шкіру наносять живильний крем.
(Манікюр є найпопулярнішою гігієнічною процедурою з догляду за руками. Існує декілька видів сучасного манікюру, які визначають за основними способами технології: за способом розм'якшення кутикули — «сухий» чи «мокрий»; за способом видалення — обріза-ний чи необрізаний. Його також розподіляють на класичний, євро-пейський, апаратний, декоративний французький та манікюр із пемзою.
Техніка класичного традиційного манікюру включає розпарюван-ня нігтів у мильному розчині, обробку нігтьових валиків і видалення кутикули. Класичний обрізний манікюр спрямований на видалення кутикули за допомогою ножиць або щипців. Він вважається небез-печним, оскільки можливі порізи.
«Мокрий» манікюр — звична процедура. Руки занурюють у теплу воду, щоб кутикула стала м'якою і її можна було акуратно обрізати ножицями чи щипцями. Такий манікюр добре пом'якшує шкіру і прекрасно підходить для запущених або покусаних нігтів.
У європейському манікюрі груба шкіра і кутикула видаляються препаратами — керотолітиками, які зумовлюють розчинення та видалення кутикули. При такій техніці манікюру виключається можливість порізів кутикули і вірогідність зараження організму збудниками різних захворювань.
«Гарячий» манікюр — різновид «мокрого». Назва походить від способу розм'якшення кутикули. Руки клієнта обробляють гаря-чим кремоподібним лосьйоном, який розігрівають у спеціальних нагрівачах протягом 15 хв. Руки клієнта обробляють лосьйонами, які містять різні рослинні компоненти: персикову або оливкову олії, вітамін Е та А, ланолін, кераміди, мінеральні добавки. Ці ком-поненти сприяють пом'якшенню кутикули, швидкому росту нігтів, їх насиченню живильними речовинами.
«Гарячий» манікюр застосовують для обробки тонких нігтів, а також для дитячого манікюру. Його рекомендують робити один раз на тиждень. Така процедура дуже доречна у холодну пору року.
Крім того, існують ще декілька поширених видів манікюру:—
апаратний манікюр з'явився відносно недавно та швидко на-був великої популярності. Використовується спеціальний апарат, за допомогою якого обробляється підготовлена кутикула та шкіра навколо нігтя. Така технологія манікюру дозволяє значно скоротити час процедури;—
манікюр із пемзою застосовують тоді, коли клієнт віддає пере-вагу необрізному манікюру. При цьому підготовлену кутикулу нігтя обробляють каменем-пилкою, що складається з окису алюмінію й фарфору. Пемза м'яко та акуратно видаляє огрубілу й суху шкіру, виключаючи порізи і поранення;—
французький манікюр винайшов голова фірми ORLY, яка виробляє засоби для догляду за нігтями. Манікюр цього виду є одним із способів фарбування нігтьових пластинок, який надає ефект натурального здорового нігтя. Це підкреслює яскравий білий лак на вільному краю нігтя, а американський манікюр характери-зується нанесенням на вільний край нігтя білого лаку менш вира-женого відтінку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Жіночий, чоловічий та дитячий манікюр

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок