Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності перукарів

Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності перукарів

Назва:
Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності перукарів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,06 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності перукарів


Конкурсний рух, атмосфера змагання у будь-якій галузі від-криває прекрасну можливість визнання унікальності творчої осо-бистості, майстерності та професіоналізму учасників. Конкурси необхідні для самоствердження, вдосконалення, визначення фахо-вого рівня і напрямів професійного зростання.
Повною мірою це стосується і сфери перукарського мистецтва. Зусиллями фахівців-ентузіастів, громадських організацій, насам-перед Спілки перукарів України, за підтримки державних органів, керівників підприємств у всіх регіонах України відроджено конкурси та чемпіонати професійної майстерності.
Конкурси різних рівнів передбачають участь у них перукарів-початківців, учнів навчальних закладів, досвідчених майстрів і професіоналів міжнародного класу. Рівень проведення конкурсів визначається організаційними заходами, чіткістю роботи всіх підрозділів, задіяних у їх виконанні, змістом основних етапів зма-гання.
Положення про умови проведення конкурсів містять вимоги до учасників, склад журі та показники оцінювання конкурсних робіт. Встановлюються девізи та номінації, в яких змагаються конкурсан-ти: повсякденна, ділова, вечірня, фантазійна зачіски та ін. Можуть обумовлюватись довжина волосся, відсоток застосування постижерних елементів, кольорова гама тощо.
Зачіска, представлена на конкурсі, має бути не тільки неорди-нарною, відрізнятись від усіх інших і тих, що колись створювались, а й відображати авторський стиль перукаря, його бачення розвитку моди (рис. 14.1).
Успішність виступу на конкурсах залежить від професійності і психологічної підготовки учасників, насамперед від:—
рівня індивідуальної підготовки конкурсанта;—
взаємодії майстра-перукаря і демонстратора зачіски;—
стосунків на рівні «учасник — команда»;—
підтримки учасника оточуючими.
Головною вимогою до конкурсанта є високий рівень профе-сійної підготовки. Кожний учасник конкурсу має усвідомлювати,
Рис 14.1 Конкурсні зачіски
Рис 14.2
що підготовчий період вимагає цілеспрямованості, працьовитості, терпіння Це час вивчення досвіду колег, напрямів розвитку моди, матеріалів, майстер-класи провідних фірм — виробників косметич-ної продукції і, звичайно, наполегливих тренувань
Готуючись до конкурсу, потрібно відпрацювати ідею, продумати композиційне сполучення зачіски з одягом, аксесуарами (рис 14.2)
Рис 14.2 Композиційне рішення образів.
Враховуючи те, що конкурс — це змагання і робота майстра оцінюється високопрофесійним журі, необхідно продемонструвати майстерне виконання технологічних прийомів і володіння інстру-ментом, чітку організацію робочого місця, акуратність, етичну по-ведінку.
Важливим фактором є зміцнення впевненості в своїх силах як у професійному, так і в загальнолюдському розумінні.
Кожна людина, а особливо новачок конкурсного руху, відчу-ває природне почуття тривоги перед невідомим. Непокоїть страх поразки, помилок, невдачі. Подолати хвилювання перед змаган-нями, звести до мінімуму небажані емоції його учасникам допо-магає свідоме формування внутрішнього ставлення до ситуації як до позитивної події. Ця робота проводиться винятково з урахуванням особистісних якостей, типу темпераменту, персональ-ної філософії конкретного учасника конкурсу. Навчитися пра-цювати скоординовано, зібрано, чітко незалежно від того, що ді-ється навколо, дозволяють техніки управління своїм емоційним станом, прийоми контролю дихання, розслаблення певних груп м'язів тощо.
Іноді конкурсанти можуть зіткнутися з проблемою індивідуаль-ної енергетичної кризи, відчути енергетичний спад. Для виходу з такого стану, поновлення енергоресурсу психологи рекомендують спеціальні методики.
Як відомо, на подіум змагань з перукарського мистецтва ви-ходять двоє — майстер і модель. Особистість демонстратора зачіски, витримка, впевненість, артистизм, а також зовнішній ви-гляд багато в чому визначають успіх участі в конкурсі. Надзви-чайно важливо досягти органічної єдності думок і почуттів, спрямованості дуету «майстер — модель» на спільну тему, сенс роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності перукарів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок