Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> реферат українською: Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря

Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря / сторінка 5

Назва:
Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Це апарати спеціальної конструкції, що зрізають волосся в певних про-міжках, тоді як решта волосся просковзує у просвіти ножів.
в) Гребені і щітки ,
Гребені. Відомо, що до гребенів певної форми можна легко звикнути. Розрізняються вузький, дов-гий, але стійкий гребінь для завивки і гребінь для мокрої завивки з різновидами. Для завивки засто-совують переважно гнучкий металевий гребінь і ма-ленький гребінь із дрібними частими зубцями. Для розчісування використовують великий з рідкими зуб-цями гребінь, а для зачісування — гребінь з гострокінчастою ручкою. При особливо точному вико-нанні зачісок (для виставки чи конкурсу) часто застосовують гребені з дуже дрібними зубцями в 0,1 мм.
Щітки. У перукарській практиці застосовуються переважно звичайна щітка для розчісування волосся, бо волосся, довше за 25 см, треба спочатку розчі-сувати не гребенем, а щіткою, а також щітка з гострокінчастою ручкою, якою особливо зручно пра-цювати при укладанні локонів зачіски (причісуван-ня). Після розробки нового методу опрацювання хвиль з локонів були запроваджені і почали застосовуватися кругла і напівкругла щітки з гострокінчастими ручками.
г) Допоміжне приладдя для мокрої завивки і обробки локонів
Оскільки не всяка волосина зберігає надане їй положення і форму, то для укладання "неслухняної" волосини застосовують гребінці для мокрої завивки. Роблять їх з пластмаси, металу та інших матеріалів, бо мусять бути термостійкими. Вони мають коротку форму з довгими зубцями, загнутими за формою голови. Останнім часом ці гребінці було замінено звичайними затискачами, які клієнтки особливо ціну-вали, бо з їхньою допомогою створювалася, здавалось би, хвиляста і особливо тривка зачіска.
Однак справжні спеціалісти відхиляють такого роду завивку, схожу на залізничне полотно.
Техніка завивки локонів передбачає застосування найрізноманітніших допоміжних засобів, зокрема папільоток. На протилежність першим папільоткам з паперу, на які волосся накладалося вручну, тепер є спеціальний стержень для намотування волосся. Свій розвиток він отримав від звичайної дерев'яної па-лички, прийнявши форму конічного стержня, що його згодом стали виготовляти у вигляді гостро-кінчастої ручки гребінця, який набув тепер двоякого значення: гребінця і стержня для намотування ло-конів. Закріплення локонів здійснюється шпильками або різного виду спеціальними затискачами. Є також папільотки (бігуді) для локонів. Це конічні трубки з легкого металу або пластмаси. Для закріплення на-мотаного на них волосся служать або металеві скоб-ки, або гумові застібки.
Для прискорення процесу сушіння волосся у стін-ках трубок є отвори. Потім з'явилися спеціальні папільотки (бігуді), винайдені швейцарським перука-рем Крамером. Вони здійснили переворот у техніці
причісування. Тут йдеться про конічні з отворами в стінці трубки з вогнетривкої пластмаси у 2—3 см завдовжки і 0,5—1 см у діаметрі. Кінці цієї трубки мають зубці, завдяки яким намотане на неї волосся добре тримається. Існує чимало варіацій спеціальної папільотки (бігуді). З останніх новинок можна назва-ти папільотку для плоского намотування. Тут також мова йде про конічну трубку з алюмінію або пласт-маси, прикріплювану шпилькою чи спеціальним за-тискачем.
д) Апарати для сушіння волосся
Першим широко використовуваним апаратом був добре знайомий нам фен. Він складався із кожуха з ручкою, мотора, вентилятора і нагрівача. Одночасно з розвитком шестимісячної завивки почала щораз більше застосовуватися і мокра завивка. Для цього знадобилося створити такий апарат, який швидко сушив би волосся, не пошкоджуючи укладеної за-чіски.
Конструкції цих апаратів і надалі вдосконалюються, і все ж можна визначити дві групи таких пристроїв, використовуваних у сучасних перукарнях.
Ручний фен. Нині без фена неможливо обійтися при виконання зачісок. Він застосовується як у чоловічих, так і в жіночих зачісках. Ручний фен складається з електровентилятора й нагрівальних еле-ментів, закладених у корпусі фену. Електровентиля-тор ручного фена складається з малогабаритного потужного електродвигуна та насадженої на його вісь крильчатки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок