Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> реферат безкоштовно: Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря

Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря / сторінка 6

Назва:
Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Нагрівальний елемент розташований у голівці корпусу і являє собою спіраль, накручену на жорстке фігурне осередя, виготовлене з ізолюю-чого матеріалу. Для увімкнення до електромережі ручний фен обладнаний шнуром живлення із штеп-селем. При увімкненні вентилятора й нагрівального елемента струмінь повітря, що йде від крильчатки, обтікає нагрівальні елемента, нагрівається і виходить із сопла корпусу гарячим.
За допомогою цього потоку повітря і відбувається вкладання та сушіння волосся. Для виконання різно-манітних операцій під час сушіння та вкладання є спеціальні насадки, які можна легко замінювати під час роботи.
Найзручніший у роботі є фен потужністю не менш як 1000-1500 ВтЛ,
Сушильний ковпак. Якщо перші трубчасті ковпаки за своєю конструкцією були примітивні і створювали неприємний шум, то всі ці недоліки дуже швидко усунули. Так звані ковпаки, працюючі під тиском, влаштовано так: у ковпаку знаходиться мотор, на осі якого обертається пропелер (вентилятор), та електронагрівач (електричний опір-резистор). Повітряний струмінь, що нагнітається вентилятором, проходить через нагрівач у трубки сушильного ковпака, звідки він у вигляді сухого теплого повітря проникає крізь маленькі отвори до волосся. Останнім часом промис-ловість випустила нові типи нагрівачів, у яких мотор працює зовсім безшумно, майже не вимагаючи за собою догляду, і перемикається на всі види струму. Ввімкнення нагрівача звичайно чотирьохступінчасте, причому два ступені ("тепло" і "гаряче") особливим перемикачем можуть регулюватися самою клієнткою. Ці апарати вирізняються великою економією у витраті електроенергії. Регулюванням тепла і сили повітря, що нагнітається за вихровим принципом, досягається і корисний ефект швидкого сушіння волосся. Сам * ковпак для сушіння за допомогою органічного скла і зроблений так, що він не закриває поля зору клієнтки, і Є і такі ковпаки, що відкриваються та обладнані радіомікрофоном.
І Стояки для цих ковпаків бувають на трьох або \ чотирьох ніжках і круглі, причому ніжки обладнані І окремими роликами з подвійними підшипниками. і Найновіші їх моделі випускають без триніг, але з пристроєм, за допомогою якого ковпак, що знахо-диться над місцем обслуговування, в разі необхід-ності легко може бути запущений в роботу.
е) Апарат для шестимісячної завивки-перманент
У роки життя відомого майстра-перукаря Неслера була широко розповсюджена спіральна завивка. Елект-ричний апарат для завивки підвішували до стелі, і від нього звішувалися на шнурах нагрівачі. Для захисту голови від опіків застосовувалися повстяні кільця. Робота виконувалася дуже примітивно, нагрівання відбувалося струмом високої напруги. Винаходи спо-собу плоского намотування і апарата із струмом низької напруги принципово змінили цю роботу.
Апарати з безпосереднім нагріванням працюють від струму високої і низької напруги. Під високою напругою розуміємо напругу у 220 або 110 вольт. При струмі низької напруги вона послаблюється до 16—24 вольт, що виключає небезпеку його за-стосування у порівнянні із струмом високої напруги. Апарати із струмом високої напруги працюють за допомогою зовнішніх нагрівачів, тоді як в апара-тах низької напруги застосовуються три різні види нагріву:
1. Внутрішній нагрів, при якому нагрівна спіраль знаходиться всередині самої папільотки.
2. Папільотки зовнішнього нагріву відрізняються "лапками" для затискання з металу або кераміки, всередині яких також знаходиться спіраль для нагріву.
3. При комбінованому нагріванні конструкція па-пільотки дає можливість нагрівати її як ззовні, так і зсередини.
Під непрямим нагріванням розуміється розігрів нагрівача на спеціальних апаратах. Джерелами тепла служать при цьому електрика, газ, вугілля. Тут дія тепла знижається, тоді як у попередніх групах вона зростає.
Всі ці системи можуть бути застосовані лише у випадку вжиття заходів до ізоляції, тобто захисту шкіри голови від опіків за допомогою ізоляційних клем.
Слід нагадати і про матеріали, необхідні для шес-тимісячної завивки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інструменти і догляд за ними Інструменти чоловічого перукаря

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок