Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Стиль і мода, завдання моделювання

Загрузка...

Стиль і мода, завдання моделювання

Назва:
Стиль і мода, завдання моделювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,67 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Стиль і мода, завдання моделювання


Розвиток і вдосконалення перукарського мистецтва тісно пов'язані з еволюцією суспільства, підвищенням загального рівня культури. У всі часи робота перукарів була спрямована на те, щоб прикрасити зовнішність людини, зробити її привабливішою.
Що ж таке зачіска? На це питання можна відповісти так: це волосся, укладене в певну форму із застосуванням різних видів укладання, завивки, різноманітних стрижок.
У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтво-рює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі не-доліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.
Стиль — це конкурентна, стінка, складна мода епохи, в якій мода виражає економічний стан, політичні погляди, розвиток куль-тури, ставлення до зовнішнього світу. На формування індивідуаль-ного стилю людини можуть впливати літературні образи, твори живопису, образи кіногероїв, поняття зі світу музики, особливо тан-цювальної, що в наш час часто породжують цілі стильові напрями. Характерні особливості цих напрямів виявляються в індивідуальних стилях різних людей. У своїй роботі майстер це враховує, причому в більшості випадків при індивідуальному моделюванні бере ці стилі за основу.


Нині розрізняють декілька стилів.
1. Класичний. Характерний стриманістю, відсутністю екст-равагантних, гостро модних кольорів і ліній як у макіяжі, так і в одязі та зачісках. Прикраси повинні бути стриманими й ви-шуканими. Стиль створює враження елегантності, рівноваги, впевненості в собі. Клієнти, які обрали класичний стиль, зазви-чай не схильні до сміливих експериментів, знають собі ціну, не поступаються своїми власними переконаннями. Цей стиль до-речний у багатьох ситуаціях — від неформальної до офіційної (рис. 10.1).
 
Рис 10.1 Класичний стиль


2 Романтичному стилю притаманні легкість, свобода, пристрасність У романтичному стилі завжди є щось чисте, непідкупне й з елементами театральності. Жінки, які обрали цей стиль, схильні до сильних переживань, бурхливих почуттів, сентиментальності. Головною ознакою цього стилю є гаптування, ви-шивки, вуалі й хустинки, рюші та оборки, копиці кучерів, водоспади хвиль, що природно спадають на плечі (рис 10.2)
Рис 10.2 Романтичний стиль


3. Спортивний стиль поєднує в собі динамічні кольори, прості форми. Відсутність зайвих деталей, надмірного декору забезпечує легкість і зручність руху Силуети вільні, одяг оздоблений наклад-ними кишенями, «блискавками», макіяж мінімальний; враження підтягнутості, свіжості, чистоти та здоров'я підкреслюють упев-неність жінки в тому, що вона приваблива без будь-яких хитрощів. Спортивний стиль дуже функціональний, не потребує великої кількості аксесуарів, але на відміну від класичного його не можна вва-жати універсальним (рис. 10.3)
Рис 10.3 Спортивний стиль
4 Діловий стиль створюється за допомогою простих обрисів, обмеженої кількості деталей, передбачає відсутність надмірного декору Все, починаючи від костюма і взуття та закінчуючи макіяжем і зачіскою, повинно створювати відчуття зібраності, цілеспрямованості, ділового настрою У цьому стилі розкіш недо-речна. Усе має створювати враження ділового настрою, відданості роботі, стриманості, коректності, елегантності та пунктуальності (рис 10.4)
У деяких моментах цей стиль перегукується з класичним.
Рис 10.4 Діловий стиль
5. Фольклорний стиль зумовлюється географічним розташуван-ням того чи іншого народу, історичними традиціями та економічним станом країни. Він характеризується народним колоритом (рис 10.5)
Рис 10.5 Фольклорний стиль


6 Екзотичний стиль — це стиль свята й карнавалу. Його основні риси складність форм, яскравість еротичність Дуже тісно пов'язаний з фольклорним і романтичним стилями (рис 10.6)
Рис 10.6 Екзотичний стиль.
7.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Стиль і мода, завдання моделювання

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок