Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Коктейльна карта: зміст і форма

Коктейльна карта: зміст і форма

Назва:
Коктейльна карта: зміст і форма
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,31 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
“Коктейльна карта: зміст і форма”


Коктейльна карта: зміст і форма.
За останні 5-8 років барних рухів, схоже дещо активізувався. Однією з причин являється відносна простота бізнес-процесів в барі, якщо порівнювати з ресторанами. Зумовлена це в значній степені самою специфікою основного вживаючого в барах продукта – алкоголю. Якщо згідно класичної концепції, бар – це приміщення з барною стійкою, де в широкому асортименті представлені алкогольні та безалкогольні напитки і коктейлі, і немає кухні. Барів в класичному їх оприділенні існує поки що дуже мало. Але все ж таки слід поговорити про коктейль ну карту бара. Адже хороша барна карта – інструмент продаж в підприємстві.
Безсумнівно, роль бармена, його мистецтво рекламувати, переконувати і продавати власні коктейлі залишається основним. Але в цьому випадку, якщо барна стійка являється головною точкою, центром розміщення споживачів. Але таких барів (в “чистому” виді) у нас практично немає. При цьому так необхідно мати грамотно складену коктейль ну карту, яка являється складовою частиною барної карти. Адже іменно вона здатна зробити заведення оригінальним, несхожим на інші. Чисті напої (горілку, вино і ін.) можна купити в слабому магазині, а улюблений коктейль приготує лиш знайомий бармен в улюбленому барі.
Приступаючи до створення коктейльної карти, важливо враховувати концепцію, заведення.
Для одних ресторанів коктейлі служать для приваблення відповідачів, інші не розглядають коктейлі як один із джерел доходу. Головним продуктом торгівлі для цих ресторанів оприділений чистий алкоголь: вино, коньяк, і при цьому коктейлі в них можуть бути або обузою, або ж запропонування їх – мінімальне. Так чи є як створювати в такому підприємстві окремо коктейль ну карту?..
Якщо ж в ресторані намірені тримати коктейль ну лінію на високому рівні, то зручніше за все буде звернутися до мінімізації, але щоб цей мінімум був ефективним.
Якщо підприємство розраховано на вечірці, то готувати серйозні і складні напої дуже важко. При цьому навряд чи відвідувачі в загальній шумній атмосфері здатні будуть оцінювати особливості смаку того чи іншого напою. Тут достатньо мати декілька базових коктейлів із кожної популярної категорії. Оборот можна робити і за рахунок групи коктейлів, в яку входять найпростіші мікси: ром-кола, джим-тонік... ясна річ, в такому барі робити велику коктейль ну карту нема смислу.
Але повернемося до підприємств, в якому грамотно складена карта необхідна. Важливо оприділитися, по якій ознаці будуть формуватися розділи коктейльної карти:
по смакових якостях;
по традиційних коктейльній класифікації;
по способу вживання.
Зазвичай одна окремо взята група коктейлів об’єднюється загальною ознакою. Для більш вузьких груп і сімей це може бути загальний базовий алкоголь, загальний інгредієнт, загальної те температура.
Згадаємо, що існує традиційна і офіційна класифікація, згідно якої коктейль сортуються:
по розміру і міцності (лонг-дрінки, шот-дрінки і шутери);
по моменту вживання (апетитним, дижестіви і цілодобові);
по смаку (кисло-солодкі, м’які і т.д.);
по наявності яйця або шампанського.
Цю офіційну класифікацію також можна покласти в основу коктейльної карти. Однак така карта буде зіставлятися наявність певних знань у відповідача.
Абсолютно використовуючи варіант групування коктейлів в карті за різною загальною ознакою: наприклад, загальний відтінок смаку. Можна використовувати самий характерний алкоголь якої-небудь країни: Японії, Мексики...
Коктейлі – прекрасний матеріал для використання сезонності. Нові авторські рецепти найчастіше створюються на базі традиційних напоїв за рахунок добавлення одного-двох інгредієнтів. Існують і класичні варіанти сезонних коктейлів – гарячі зимові (сімейство “тодді”, пунші, ???, з гарячим експерессо), ???? і сильно-освіжаючі літні. Є коктейлів, сезонність яких обмежується дуже коротким періодом – наприклад, різдвяні.
Сезонні варіанти необхідно обов’язково виділити в карті, щоб візуально притягувати увагу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Коктейльна карта: зміст і форма

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок