Головна Головна -> Реферати українською -> Туризм -> Служба бронювання і розміщення у готелі

Служба бронювання і розміщення у готелі

Назва:
Служба бронювання і розміщення у готелі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,82 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
1. Служба бронювання і розміщення у готелі
Функції служби прийому і розміщення
Основними функціями служби прийому вважаються:*
бронювання місць у готелі;*
реєстрація і розміщення туристів;*
оформлення розрахунків при виїзді гостя, надання різної інформації.
Посадові обов'язки працівників служби прийому, а також навички і знання, необхідні для їх виконання, визначаються професійними стандартами.
Служба прийому і розміщення повинна забезпечувати максимальне завантаження готелю, запобігаючи простоям. При реєстрації й оформленні виїзду працівники служби здійснюють розрахунок за проживання і інші додаткові послуги.
Технологія бронювання місць і номерів у готелі
Бронювання - це попереднє замовлення місць і номерів у готелі. З цього процесу починається обслуговуваня гостей в готелі. Бронюванням номерів займаються менеджери відділу бронювання або служби прийому і розміщення. Саме до цих підрозділів надходять заявки на бронювання від клієнтів.
Є кілька способів забронювати номер або місце в готелі: письмовий, усний і через Інтернет.
Поштою або за допомогою факсу клієнт надсилає до готелю лист-заявку. Таку саму заявку можна оформити й у готелі у відділі бронювання. Робота із заявками вимагає великої уваги.
Кожна заявка на бронювання й ануляція замовлення по-винні бути зареєстровані.
Якщо менеджери з бронювання не скасували вчасно замовлення, то номер може залишитися непроданим доти, поки не виявиться помилка. Спосіб бронювання через мережу Інтернет відкриває широкі можливості для готелів і клієнтів. При бронюванні через мережу Інтернет замовлення місць може бути здійснене у готелі, розташованому в іншому місті або навіть у іншій країні. Перевагою автоматизованої мережі є те, що бронювання може бути переадресоване в будь-який інший готель певного ланцюга, що знаходиться в цьому місті.
Якщо готель має свою власну сторінку, реакція на заявки, що надходять, є функцією служби резервування самого готелю.
Інтернет дає можливість, не виходячи з дому, без посеред-ників отримати необхідну інформацію про готель, побачити, як оформлені номери.
При телефонному або комп'ютерному бронюванні існує небезпека раптового припинення резервування, і тоді клієнт, що не одержав підтвердження, може прибути для реєстрації і не одержати номер, оскільки може не виявитися вільних місць.
Гарантоване бронювання - це бронювання зі спеціальним підтвердженням готелю про те, що він гарантує клієнтові одер-жання їм замовленого номера. Таке підтвердження необхідне, якщо є ймовірність, що гість може прибути в готель із запізнен-ням.
Інженерно-технічна служба готелю
Сучасні готелі мають в своєму складі велике і складне інженерно- технічне обладнання. Це центральне опалення, ка-налізація, гаряча і холодна вода, протипожежна система, вен-тиляція і сміттєпроводи. Будівлі готелів обладнані електроме-режею, телефонами, радіо- і телевізійними установками, сиг-налізацією. Встановлено швидкісні сучасні ліфти.
Інженерно-технічне обладнання розглядається як комп-лекс готових, постійно діючих умов, спрямованих на задово-лення культурно-побутових потреб проживаючих у готелі.
Для правильної експлуатації інженерного обладнання в кожному готелі необхідно мати технічну документацію: паспорт будівлі, план кожного поверху, схеми систем опалення, кана-лізації, водопроводу, вентиляції, електроосвітлення, паспорт на ліфти.
Для постійного нагляду за станом інженерно-технічного обладнання в штат готелів вводяться спеціальні посади: інже-нери технічних пристроїв, електрики, слюсарі-механіки, сан-техніки та ін.
У великих готелях постійно працює інженерно-технічна бри-гада, що очолюється головним інженером готелю. У невеликих готелях, де немає штатних посад, інженерно-технічними питан-нями займається директор або старший адміністратор.
Водопостачання і теплопостачання
Однією з основних проблем є постачання готелю водою для питних і господарських потреб. Для цього готельний будинок повинний бути оснащений відповідним водопровідно-каналізаційним обладнанням.
Водопровідна вода в готельних об'єктах повинна бути при-датна для пиття, незалежно від того, для яких цілей вона вико-ристовується.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Служба бронювання і розміщення у готелі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок