Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Організація виховної роботи в підрозділі мирного часу

Організація виховної роботи в підрозділі мирного часу

Назва:
Організація виховної роботи в підрозділі мирного часу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,97 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ЛЕКЦІЯ
із “Загальновійськової підготовки”
ТЕМА:11 “ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ПІДРОЗДІЛІ МИРНОГО ЧАСУ"
а) Література
Газета “Народна армія” від 13.02.2002 р.
Методичні посібники по проведенню занять з гуманітарної, культурно-виховної та просвітницької роботи. – 2001 р.
Закон України “Про Збройні сили” від 6.12.1991 р.
Указ Президента України 981/98 від 4.09.98 р. “Про Концепцію виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України”
Вступ
Основна частина
Завдання та форми виховної роботи в підрозділі. Робота командира по забезпеченню високої військової дисципліни, створенню в колективі здорового морально-психологічного клімату
Зміст та особливості проведення занять з гуманітарної підготовки
Роль та місце індивідуальної виховної роботи в підрозділі
Заключна частина
Зміст лекції
ВСТУП
Важливою умовою будівництва сучасних Збройних Сил з високим морально-психологічним станом особового складу є виховна робота. Через свою специфіку, яка випливає з особливостей ідейно-патріотичного, військового, морального, естетичного розвитку особистості, формування в неї почуття громадянського та військового обов’язку.
Необхідність виховного впливу на духовний світ і поведінку військовослужбовців обумовлено, по-перше, неможливістю автоматичного, без свідомої діяльності, збагачення внутрішнього світу воїнів ідейно-політичними, морально-психологічними, естетичними цінностями захисту своєї країни: по друге, важливістю відповідного обсягу, змісту структури духовних інтересів військовослужбовців їх військово-функціональним обов’язкам (більш духовно розвинена, з гідними і шляхетними потребами людина може бути надійною умовою захисту свого народу); по-третє, наявністю відчутних відмінностей серед особового складу, які пов’язані з особливостями їх соціального, інтелектуального та культурного розвитку, ставлення до матеріальних, духовних і моральних цінностей і норм, що зобов’язує суб’єктів виховної діяльності диференційовано підходити до виховання кожного військовослужбовця.
Правові, моральні та організаційні основи виховної роботи базуються на концептуальних положеннях конституції України, військового законодавства, воєнної доктрини України. Вона спирається на багатовікову історію українського державотворення, вироблену впродовж віків самим народом національну систему поглядів, переконань, ідей, ідеалів, традицій, звичаїв, покликаних формувати світоглядну позицію та ціннісну орієнтацію особистості, в ході якого здійснюється засвоєння людиною соціального досвіду. Загальнолюдських цінностей, норм поведінки та її всебічний розвиток.
Зрозуміло, що суспільство, держава залежно від мети, потреб, конкретних соціально-політичних умов існування виробляють певну модель виховання всіх категорій військовослужбовців та членів їх сімей, систему діяльності у сфері підготовки молоді до військової служби.
Виховна робота у Збройних Силах та інших військових формуваннях України – це система організаційних, морально-психологічних. Інформаційних, педагогічних, культурно-просвітницьких та військово-соціальних заходів, спрямованих на формування і розвиток у воїнів гуманістичного світогляду, правової свідомості і особистих якостей, необхідних для військової служби, а також забезпечення високої бойової і мобілізаційної готовності органів управління, з’єднань і частин, військової дисципліни та соціальної справедливості у стосунках між військовослужбовцями, начальниками та підлеглими, морально-психологічної готовності особового складу до захисту суверенітету, територіальної цілісності Української держави.
1. завдання та форми виховної роботи в підрозділі. робота командира по забезпеченню високої військової дисципліни, створеннф в колективі здорового морально-психологічного клімату
Система виховної роботи у військових формуваннях включає суб’єкт та об’єкт виховного процесу, програму діяльності, організацію та керівництво виховною роботою.
До суб’єктів виховної роботи належать командири, штаби, органи виховної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: Організація виховної роботи в підрозділі мирного часу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок