Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Основи організації забезпечення медичним майном частин

Основи організації забезпечення медичним майном частин

Назва:
Основи організації забезпечення медичним майном частин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,65 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Лекція з предмету
“Організація медичного забезпечення військ
в умовах надзвичайного стану”
Тема № 6. “Основи організації забезпечення медичним майном частин”
П л а н
№ пп | С т р у к т у р а
І.
ІІ.
ІІІ. |
Вступ
Актуальність теми.
Мета лекції.
Основна частина
1.Зміст завдання і принципи медичного постачання Збройних Сил України. постачальні органи, установи та підрозділи забезпечення медичним майном
2.Медичне майно і його класифікація. Поняття “ комплект” медичного майна.
3.Табельне медичне оснащення МПП, ОМедБ. Медико-тактична характеристика комплектів медичного майна для надання першої медичної допомоги, долікарської , першої лікарської та кваліфікованої медичної допомоги. Комплекти спеціального призначення.
4.Заходи щодо забезпечення медичним майном частин і з’єднань при формуванні та в різні періоди бойових дій.
Заключна частина
Висновки
І. Вступ
Актуальність теми: Відомо, що від рівня забезпеченості медичної служби медикаментами, бактеріальними препаратами, дезинфікаційними і дератизаційними засобами, перев‘зувальним і шовним матеріалом, інструментами і іншими засобами медичного призначення в багатьох випадках залежить своєчасність та безперервність медичної допомоги пораненим і хворим, ефективність їх лікування, обсяг лікувально-профілактичних і діагностичних заходів. Тому питання медичного забезпечення на війні є предметом постійної уваги начальників медичної служби усіх ланок.
Становлення і розвиток військової медицини, в тому числі і системи медичного забезпечення військ як однієї із її галузей, цілком залежало від розвитку військової справи, досягнення наукового і технічного прогресу, росту вітчизняного виробництва, реалізації наукових відкриттів в медичній практиці. По мірі розвитку медичної служби вдосконалювались і організаційні принципи медичного забезпечення, форми і методи забезпечення медичним майном, в тому числі і діючої армії.
МЕТА: Ознайомити студентів з завданнями та принципами медичного постачання ЗС України, класифікацією і призначенням медичного майна, розкрити порядок забезпечення медичним майном військових частин і з‘єднань в різні періоди бойових дій.
 
II Основна частина
1.Зміст завдання і принципи медичного постачання Збройних Сил України. постачальні органи, установи та підрозділи забезпечення медичним майном
Основу комплексу завдань щодо організації забезпечення медичним майном і технікою військ і сил флоту складають заходи своєчасного і повного забезпечення частин і закладів медичним майном і технікою,що необхідні для надання медичної допомоги, накопичення і утримання запасів, технічному і метрологічному забезпеченню.
Вказані заходи здійснюються відповідно до Керівництва з постачання медичною технікою і майном .
Відповідно до діючих принципів медичного забезпечення постачання медичною технікою і майном медичних установ здійснюються за схемою: центр - територіальне оперативне командування - з'єднання - військова частина.
Успішне виконання медичною службою своїх завдань, підтримання її сил та засобів в постійній бойовій готовності залежать в значній мірі від своєчасного забезпечення військ лікарськими засобами, медичним майном і технікою. Основними завданнями медичної служби в цій галузі є:
- організація і проведення комплексу заходів щодо своєчасного і повного забезпечення майном і технікою для надання медичної допомоги, лікування поранених і хворих, проведення профілактичних, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів;
- накопичення запасів медичного майна та утримання їх в постійній готовності до видачі та використання за призначенням;
- створення і підтримка умов, що забезпечують швидке переведення сил і засобів медичного забезпечення до готовності;
- технічне та метрологічне забезпечення медичної техніки, що знаходиться в експлуатації та запасах;
- організація контрольних та економічних заходів щодо забезпечення медичним майном.
При більшому їх диференціюванні можна виділити окремі задачі, що пов’язані з визначенням потреби і витребуванням медичного майна, з організацією його отримання, відпуску, обліку, зберігання, підвозу тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Основи організації забезпечення медичним майном частин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок