Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> реферат: Забезпечення прихованості вимаршу, уникнення і зрив засідок

Загрузка...

Забезпечення прихованості вимаршу, уникнення і зрив засідок / сторінка 2

Назва:
Забезпечення прихованості вимаршу, уникнення і зрив засідок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,48 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Пересуватися слід на злегка напівзігнутих ногах. При ходьбі намагайтеся щоб зусилля здійснювалися за рахунок стегна, так ноги менше втомлюються. При персуванні по вязкому грунту слід персуватися якомга швидше щоб не давати ногам загрузнути. Ноги потрібно розставити ширше і ставати на всю ступню, якомога швидше виймаючи її. По можливосты одна рука маэ бути вільною для пыдстрахування.

При пересуванні через мілкі водні перешкоди ногу слід плавно опускати з носка, протягуючи її вперед у воді.

При пересуванні по високій траві слід високо піднімати ноги і ставити їх на землю з носка.

Іноді буває так що сама місцевість не дозволяє просуватися безшумно, а надто зимою, коли рипіння снігу під ногами може видати рух людини на місцевості. Для приглушення кроків можна застосовувати вищеззгадані бахіли або чохли з наявних матеріалів.

Просуваючись місцевістю жоден партизан не повинен якимось чином залишати ознаки своєї присутності. Не дозволяється зривати листя, ламати гілки, зсовувати з місця камені та пеньки. Під час привалів не слід залишати після себе будь які предмети: обривки одежі, недопалки, обгортки від їжі, ємності для напоїв, тощо. Будь які підручні матеріали, як-от жердини, палиці, гілки для вкриття наметів мають бути ретельно сховані або знищені.

Уникнення і зрив засідок

Піші єгерські групи супротивника регулярно патрулюють окуповану територію а також залучаються для вистежування й знищення партизан. Їхньою улюбленою тактикою є облаштування засідок на шляху слдіування партизанського загону. Уміло облаштована засідка у кращому випадку завдає суттєвих втрат у сосбовому складі партизанського загону і веде до зриву запланованої операції; у гіршому випадку весь партизанський загін гине. Тож кожен партизан в разі потрапляння у ворожу засідку мусить вміти діяти швидко й рішуче щоб врятувати себе та своїх побратимів по зброї.

Найкращий спосіб не зазнавати втрат від засідок - ВЗАГАЛІ НЕ ПОТРАПЛЯТИ У ЗАСІДКИ. На початку бойової операції командант має сам вирахувати на мапі місця можливого облаштування ворожих засідок. Це творчий процес. Командант мусить сам поставити себе на місце супротивника й подумати де б саме він на місці ворога облаштував би засідку. Слід уникати прокладення маршруту по місцевості де рельєф та місцеві умови обмежують маневри загону (ущелини, яри).

Слід зазначити що засідки також влаштовуються заздалегідь на обнові даних ворожої агентури. Тож необхідним запобіжним заходом є забезпечення всіх конспіративних заходів (активна контррозвідка, виявлення ворожої агентури, дотримання безпеки всіх видів зв'язку, тощо).

Між кожним вояком партизанського загону має утримуватися дистанція від 5 до 10 метрів. Це дозволить зменшити втрати серед бійців при застосуванні мін чи гранат. При пересуванні партизанського загону обов'язково має виділятися бойове охоронення, в склад якої бажано включати снайперів та кулеметників. Стежі мають обстежувати всі потенційно небезпечні місця де можливий контакт з супротивником, охороняти основну частину загону відь раптового нападу а у випадку зустрічного бою прикривають її відступ. При перетині таких небезпечних місць як стежок чи доріг стежа має рухатися паралельно їм. Цим самим вони виходять у фланг ворожій засідці, яка розраховує на просування партизанського загону по дорозі. Проте майте на увазі що досвідчені єгері як правило захищають свої фланги стежами та мінмаи. Тож будьте вкрай пильним при підході на місце можливої засідки. Якщо стежа наштовхнулася на ворога, вона відкриває по ньому вогонь з усіх видів зброї і відходить. Зустрічний бій вкрай небажаний. Якщо з якихось причин ви помітили супротивника, а він вас не помічає - непомітно відступіть.

Дуже уважно вслуховуйтесь в оточуючі звуки та вдивляйтеся у місцевість. Ворожу засідку можуть видати зграя птахів, яка кружляє навколо певного місця і їхні тривожні голоси. Наприклад такі птахи як сорока і сойка завжди тривожно кричать при присутності людини. З іншого боку партизан має насторожувати характерна тиша на певній ділянці місцевості. Вдивляйтеся у оточуючу місцевість - ворога може видати випадково залишений ним слід чи який небудь предмет.

Якщо ж загін потрапив у засідку слід негайно відкрити сильний вогонь з усіх наявних видів зброї по виявленим вогневим позиціям супротивника, одночасно бігом на великій швидкості виходячи з зони обстрілу вперед. Максимально потрібно застосовувати гранати та дими. Ні в якому разі не атакуйте позицції супротивника в лоб - як правило ці місця заміновані. Якщо ви потрапили у засідку на дорозі - також не зістрибуйте на узбіччя чи у придорожні канави. Намагайтеся атакувати фланги й тил ворожої засідки. Це завдання в першу чергу покладається на тих, хто не потрапив у зону обстрілу ворожої засідки.

Якщо ворог припинив вогонь і розпочинає відступ ні в якому разі не переслідуйте його. Основний підрозділ модже підстраховувати ворожа стежа і партизани знову можуть потрапити у засідку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Забезпечення прихованості вимаршу, уникнення і зрив засідок

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок