Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях у мирний і воєнний час

Оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях у мирний і воєнний час

Назва:
Оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях у мирний і воєнний час
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,78 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Оповіщення населення
в надзвичайних ситуаціях у мирний
і воєнний час


З-поміж комплексу заходів щодо захисту населення під час надзвичайних ситуацій важливе місце належить організації своєчасного оповіщення. Це — завдання ор-ганів цивільної оборони.
Завивання сирени, переривчасті гудки підприємств і сигнали транспортних засобів означають попереджу-вальний сигнал «Увага всім!». За цим сигналом потрібно увімкнути радіо, радіотрансляційні і. телевізійні прий-мачі для прослуховування термінових повідомлень.
У мирний час передається інформація про аварії на атомній електростанції чи на хімічно небезпечній ділянці, повідомлення про можливий землетрус чи повінь, штормо-ве попередження.
Тексти інформації можуть бути такими:
Увага! Говорить штаб цивільної оборони. Громадяни! Трапилась аварія на заводі «Оболонь» з виливанням СДОР — аміаку. Хмара от-руєного повітря поширюється в напрямі житлового масиву Оболонь. На-селенню, яке проживає чи працює ва вулицях Маршала Малиновського, Північній, проспекті Оборонському, залишатися у своїх приміщеннях і провести додаткову герметизацію. Населенню, яке проживає чи працює ва вулицях Приозерній, Мате Залки і майдані Дружби Народів, негайно покинути житлові будинки, приміщення підприємств, організацій, уста-нов і вийти в район станції Петрівка. Про почуту інформацію повідомте сусідів. Надалі діяти за вказівкою штабу цивільної оборони.
Увага! Говорить штаб цивільної оборони. Громадяни! У зв'язку з підвищенням рівня води у річці Дніпро очікується підтоплення бу-динків у районі вулиць... Населенню, яке проживає на цих вулицях, зібрати необхідні речі, продукти харчування, воду, відключити газ, електроенергію і вийти... Про почуту інформацію повідомте сусідів, до-поможіть вийти літнім і хворим людям. У разі раптового підвищення рівня води зайняти місце на узвишші (верхні поверхи будинків, дахи, дерева) і чекати на допомогу. Будьте уважні до повідомлень штабу цивільної оборони.
Коли виникає загроза нападу противника, місцеві органи влади і штаб ЦО через засоби масової інформації передають постанови і розпорядження про порядок дій населення. З цього часу радіоточки, телевізори повинні бути постійно увімкнені для прийому нових повідо-млень.
Якщо існує безпосередня небезпека ударів ворога з повітря або загроза хімічного чи радіоактивного зара-ження, спочатку подається сигнал «Увага всім!», а потім по радіо і телебаченню передається коротке повідомлен-ня про порядок дій і правила поведінки. Наприклад:
Увага! Говорить штаб цивільної оборони. Громадяни! Повітряна тривога! Відключіть світло, газ, воду, погасіть вогонь у печах. Візьміть засоби індивідуального захисту, документи, запас продуктів і води. По-передьте сусідів, допоможіть хворим і літнім людям. Якнайшвидше йдіть до захисної споруди або сховайтеся за нерівностями на місце-вості, зберігайте спокій і порядок. Будьте уважні до повідомлень шта-бу цивільної оборони.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях у мирний і воєнний час

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок