Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Фізична підготовка іноземних армій

Фізична підготовка іноземних армій

Назва:
Фізична підготовка іноземних армій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,47 KB
Завантажень:
1936
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Зміст

Вступ

«Виховання повинно стояти вище за освіту;

виховання випустити не можна навіть в тому випадку

якби на підготовку новобранця даний був навіть

один тільки день»

генерал М.І. Драгоміров

Великий світ, і багато в ньому великих і малих держав. Кожна держава повинна мати свою армію. Ця армія захищає інтереси держави, коли дипломати не в силах захистити його іншими методами.

Немає більше країн Соціалістичного табору, перестала існувати Організація країн варшавського договору, по-іншому розвинені країни відносяться до Росії, але чомусь збереглося НАТО (Східноатлантичний союз). Кожний народ по своєму цікавий. Будь-який житель нашої країни може знайти собі в США або в Західній Європі друга або навіть декількох. Але миром управляють політики, а політиками приховані соціально-економічні течії, що формуються впливовими людьми, що завжди залишаються в тіні. Не відомо, чи зіткнуться інтереси наших держав завтра, і, наприклад, в якій-небудь третій країні наші парубки зхлестнуться в бою з хлоп'ятами з інших держав.

Що б ні трапилося, корисно знати рівень фізичної підготовки вірогідного противника, щоб протистояти йому в рукопашному бою, знати на що він здатний, так і просто бути знайомим з різними методиками фізичної підготовки.

Я хочу розглянути методики фізичної підготовки, тести фізичного розвитку військовослужбовців в іноземних арміях.

1.

Тести для визначення характеристик фізичного розвитку

Медичне обстеження повинне бути обов'язковою складовою частиною будь-якої програми фізичної і бойової підготовки. Без використання детально розроблених і узгоджених програм контролю неможливо виявити недоліки, що є, труднощі, слабі місця. Тести надають стимулюючий вплив, даючи людині можливість порівняти свої абсолютні дані з контрольними цифрами інших членів групи, що обстежується.

Перевірочні тести проводяться з метою отримання результатів, необхідних для уточнення методик тренувального процесу і розробки конкретних програм розвитку фізичних здібностей людини. У змаганнях повинні визначатися сила, спритність, витривалість, координація, швидкість і пристосовність. Жодну з існуючих систем класифікацій не можна прийняти за абсолютну; рекорди, що знову встановлюються постійно вносять в них коректива.

Норми, що Встановлюються не повинні бути настільки завищені, щоб здаватися недосяжними, і в той же час не настільки занижені, щоб відбивати інтерес і бажання до додатку зусиль для їх виконання. Суворий контроль за проведенням тестів дуже багато значить для точності визначення кінцевих результатів.

Тестування повинно провестися через рівні проміжки часу протягом усього тренувального циклу для отримання даних, необхідних для об'єктивної оцінки досягнутих результатів. Сподівайтеся на їх поліпшення, спонукання інтересу і упевненості в своїх справах.

Тверда упевненість в своїх фізичних силах повинна бути головною метою тесту.

Тест № 1

Параметры Підтягування на перекладині Віджимання в упорі лежа Пдйоми в сид

3 хвилини 50 ярдів по пластунськи Біг на 50 ярдів з

ношею на спині Спритність бігу на 70 ярдів Біг на 350 ярдів з гранатами Учбова полоса

перешкод 4 милі

Чудово 18

16 55

51 130

91 40

50 9 19

65

Відмінно 13

15 50

41 90

76 51

60

10 20

21 66

69

Добре 12

9 40

36 75

66 61

75 11

12 22

24 70

73

Задовільно 8

6 35

25 65

60 76

84 13

14 25

26 74

77

Незадовільно 5 24 59 85 15 27 78

Загальні правила

• Підтягнення на перекладині. Людина повинна підняти свою вагу до перекладини, торкнувшись підборіддям її зверху. Повернутися в початкове положення: лікті прямі, руки повністю довгасті.

• Спритність бігу. Стартуєте з низької стойки. 10 ярдів бігом; 10 ярдів по-пластунському 10 ярдів бігом; 10 ярдів плазом 10 ярдів бігом; 10 ярдів по місткам 10 ярдів бігом. Всього 70 ярдів.

• Біг на 350 ярдів з гранатами. Дистанція 50 ярдів. На бігу через кожні 10 ярдів класти на землю гранату (дерев'яний брусок). Всього 5 гранат. Повертаючись, підіймати кожну гранату і класти зворотно в сумку. Повторити 3 рази. Останні 50 ярдів просто пробігти.

• Віджимання в упорі. Все тіло утримується на прямій лінії. Груди злегка торкаються землі.

• Підйоми в сид. Виконуються з положення лежачи на спині, руки зчеплені за головою, кісточки зведені. Підіймаючи тулуб, сісти; кожний раз ліктем торкатися протилежного коліна. На виконання дається 3 хвилини.

• Біг на 50 ярдів з ношею на спині. Розділіться на пари - вага партнерів повинна бути приблизно рівною. Пронести партнера на закорках на відстань в 50 ярдів. На зворотному шляху помінятися ролями. Час зараховується несучому.

• Подолання відстані в 50 ярдів по-пластунському. Лягти на живіт перед зоною довжиною в 50 ярдів, покритої колючим дротом на висоті 20 дюймів. Переповзти її, керуючись бойовим статутом. Час зараховується після того, як тіло скотиться в окоп для укриття, яким закінчується зона.

2. США

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Фізична підготовка іноземних армій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок