Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Автомат Калашникова Модернізований

Автомат Калашникова Модернізований

Назва:
Автомат Калашникова Модернізований
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,89 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Реферат на тему:
Автомат Калашникова Модернізований


Автомат Калашникова Модернізований (АКМ) - вдосконалена модифікація автомата АК-47. Дана сторінка містить технічний опис, схема неповного розбирання інструкцію по експлуатації.
.
Автомат Калашникова нарівні з танком Т-54 та винищувачем МІГ - 21 став своєрідним символом військової могутності Радянської Імперії та її претензій на світове панування. Знаменитий АК-47 завжди з'являвся там, де стикалися геополітичні інтереси двох світових систем, з'являвся там, де Радянський Союз залізною рукою насаджував свою владу у країнах "народної демократії", з'являвся там, де революційні уряди та політичні угруповання зобов'язувалися будувати соціалізм за радянським зразком, з'являвся там, де розпочиналася збройна боротьба проти проамериканських урядів та та конфлікт проти колоніального гніту.
Завдяки вийнятковій надійності, простоті конструкції та легкості в обслуговуванні, Автомат Калашникова заслужив собі славу одного з найкращих зразків індивідуальної автоматичної зброї у світі. Навіть у ХХІ столітті він все ще користується значною популярністю серед військових.
Автомат Калашникова, попри появу нових зразків штурмових гвинтівок, залишається штатною зброєю збройних сил України та країн СНД. До того ж на його основі розроблено серію нових зразків стрілецької зброї. Тому вивченню цього автомата має бути приділена велика увага.
Історія автомата Калашникова
Після прийняття в 1943 р. на озброєння 7,62-мм проміжного набою розгорнулися роботи зі створення нової системи стрілецького озброєння під цей набій. Для заміни пістолетів-кулеметів розроблялася нова індивідуальна автоматична зброя - автомат зі змінним магазином і перевідником режиму вогню, магазинного карабіна - самозарядний карабін з постійним магазином, ручного кулемета гвинтівкового калібру - полегшений ручний кулемет з магазинним або стрічковим живленням. При розробці нового сімейства зброї конструктори-учасники конкурсу широко використовували як і власні досліддження так і вивчення трофейних зразків німецьких штурмових гвинтівок МКB-42b та STG-44. Уже у квітні 1944 р. пройшли випробування автомати знаменитих конструкторів В. А. Дегтярьова, Ф.В. Токарєва, А.І. Судаева, С.А Коровіна, потім підключилися Є.С. Шпагін, А.А. Булкін, К.А. Баришев. Попереду спочатку вийшов Судаєв, що створив в 1944 р. прообраз першої радянської штурмової гвинтівки. Нажаль схема з вільним затвором як у пістолет-кулемета була неприйнятна для зброї під більш потужний набій. Для компенсації енергії віддачі затвор було зроблено дуже масивним, внаслідок чого загальна вага зброї набагато підвищилась. На випробуваннях деякі елементи конструкції зброї просто не витримували навантажень. Смерть Судаєва поставила хрест на подальшому вдосконаленні послідної гвинтівки. Спочатку в якості проміжної зброї на зоброєння було прийнято самозарядний карабін Сімонова СКС-45. Попри непогані характеристики він все ж не задовольняв вимог армії (перш за все через неспроможність вести автоматичну стрільбу). Зразу ж після завершення війни у 1946 р. розпочався новий етап конкурсу, під час якого свої системи представили також Н.В. Рукавишников, А. А Дементьєв, Г.А Коровін, і М.Т. Калашников.
Саме конструкція останнього за результатом дослідних випробувань була визнана найкращою. Справді Калашников застосував ряд простих і оригінальних конструктивних рішень, які зробили його автомат кращим. Впродовж кількох років з 1946 по 1949 було зконструйовано кілька зразків автомата Калашникова. На основі позитивних результатів випробувань автомат Калашникова під абревіатурою АК-47 було прийнято на озброєння Радянської Армії наприкінці 1949 року.
Автоматика АК діє за рахунок відводу порохових газів через отвір у стінці ствола. Газовий поршень зі штоком жорстко пов'язаний із затворною рамою. Після відходу затворної рами під дією тиску газів на потрібну відстань відпрацьовані гази виходять в атмосферу через отвори в газовій трубці. Запирання каналу ствола здійснюється поворотом затвора, при цьому два бойових виступи затвора заходять у відповідні пази ствольної коробки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: Автомат Калашникова Модернізований

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок