Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Пістолет Макарова ПМ

Пістолет Макарова ПМ

Назва:
Пістолет Макарова ПМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,91 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Пошукова робота:
Пістолет Макарова ПМ


Інструкція по експлуатації
 
Досвід другої світової війни засвідчив практично повну непридатність пістолета ТТ у бойовому застосуванні. Незважаючи на великий калібр кулі та велику дальність стрільби, технічна та експлуатаційна надійність пістолета у польових умовах була вельми низькою. Крім того ТТ мав масу технічних недоліків (випадіння магазину, ламкість корпусу, тощо), які ще більш ускладнювали його експлуатацію. Тож ТТ не користувався популярністю серед вояків і старшин фронтових частин Червоної армії. При всякій нагоді вояки намагалися здобути та використовувати трофейні німецькі пістолети, а надто знаменитий "Парабеллум".
Тож у 1945 році у СРСР було оголошено новий конкурс на розробку нового пістолета для оперативно-бойового застосування, покликаного замінити ТТ. Розробки велися під два види набоїв: 7,62х ) застосований на ТТ і новий набій 9x18. У конкурсі прийняли участь як відомі радянські конструктори зброї - Ф.В. Токарєв, П.В. Воєводін, С.А. Коровін, И.И. Раков, С.Г. Сімонов, так і молоді та маловідомі - Є.В. Сєврюгін, А.А. Клімов, А.І. Лобанов та Н.Ф. Макаров.
Технічні вимоги до пістолета були досить жорсткими. Пістолет мав бути компактним, зручним для застосування у ближньому бою, надійним у польових умовах та технологічним у масовому виробництві.
Після серії жорстких випробувань на надійність кращим було визнано зразок Макарова, розроблений під набій 9x18. Випуск пістолета розпочався у 1949 році. У 1951 році пістолет був прийнятий на озброєння під назвою "Пістолет Макарова ПМ".
Пістолет Макарова ПМ та магазин на 8 набоїв до нього.
ПМ, як зброя мирного не зазнавав практично жодних конструктивних змін впродовж десятиліть. У 1992 році російськими конструкторами була здійснена спроба вдосконалити пістолет. Для стрільби почали застосовувати новий більш потужний набій 9x18 ПММ. У пістолета збільшилися розміри рукоятки, яка стала більш зручною для рук стрільця. Ємність магазину збільшилася до 12 набоїв. У пістолеті змінено конструкцію набійника - на поверхні виконано три гвинтові канавки, які забезпечують гальмування відкату затвору та згладжування різниці у динаміці автоматики при стрільбі звичайними та новими високоімпульсними набоями 9х18 ПММ. Російська Федерація впродовж 90-х років ХХ століття здійснювала активні спроби просування ПММ на міжнародний ринок озброєнь.
ПМ має всі переваги компактного пістолета. Компактність дозволяє приховано носити пістолет як у бойовому спорядженні, так і у цивільній одежі. Крім того пістолет зручно використовувати у обмеженому просторі. Ще однією беззаперечною перевагою ПМ є його технічна простота та експлуатаційна надійність. Пістолет простий у розбиранні та складанні, його частини та механізми продовжують працювати навіть при сильному забрудненні та у несприятливому зовнішньому середовищі.
Разом з тим відносно через малопотужний набій та короткий ствол купчастість стрільби є не дуже високою. Проте якщо врахувати що пістолет початково розроблявся як зброя ближнього бою, цей недолік можна вважати терпимим. Зупиняюча дія кулі є відносно високою, хоча на даний момент вважається недостатньою.
На теперішній час, через невисокі технічні характеристики українських пістолетів серії "Форт", ПМ залишається на озброєнні старшинського складу Збройних Сил України, та особового складу Міністерства Внутрішніх Справ України. У найближчому часі заміна ПМ на іншу марку пістолета є нереальною Тож Макаров і надалі залишатиметься на озброєнні силових відомств України.
Глава I. Загальні відомості
Призначення й бойові властивості пістолета.
9-мм пістолет Макарова (мал. 1) є особистою зброєю нападу й захисту, призначеною для ураження противника на коротких відстанях.
Мал. 1. Загальний вид 9-мм пістолета Макарова.
Вогонь із пістолета найбільш ефективний на відстанях до 50 м. Убійна сила кулі зберігається до 350 м. Вогонь із пістолета ведеться одиночними пострілами. Бойова скорострільність пістолета 30 пострілів у хвилину. Вага пістолета зі спорядженим магазином 810 гр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Пістолет Макарова ПМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок