Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Організація медичного забезпечення маршу та зустрічного бою

Організація медичного забезпечення маршу та зустрічного бою

Назва:
Організація медичного забезпечення маршу та зустрічного бою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,79 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Лекція з предмету
“Організація медичного забезпечення військ
в умовах надзвичайного стану”
Тема № 12. “ОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАРШУ ТА ЗУСТРІЧНОГО БОЮ”
НАВЧАЛЬНІ ПИТАННЯ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. | Вступ
Умови діяльності медичної служби полку при пересуванні і зустрічному бою
Організація медичного забезпечення маршу, медичної розвідки маршрутів, району привалів, денного / нічного / відпочинку Організація лікувально-організаційних заходів при підготуванні до маршу та в ході зустрічного бою
Організація та проведення санітарно-гігієнічних і проти-епідемічних заходів
Організація та проведення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів в районах розвантажування Особливості управління медичною службою
Заключна частина
НАВЧАЛЬНО-МАТЕРИАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Основи військової медицини Ф.І.Комаров 1984 р.
Керівництво по медичному забезпеченню 1991 р.
Основи організації медичного забезпечення військ Д.Р.Шувшинський 1969р.
Загальновійськові статути ЗС України / тимчасові / 1993р. №691193
Порадник по медичному забезпеченню сухопутних військ, 1963р.
Організація медичного забезпечення полку і дивізії в зустрічному бою при розгортанні з маршу.
ВСТУП
В умовах високо маневрених бойових дій значно підвищилось пересування військ, особливо маршів. Війська повинні завжди бути го-тові до руху на великі відстані в умовах постійної загрози вико-ристання противником зброї масового враження, застосування його авіації, повітряних десантів і диверсійних розвідувальних груп, радіоактивного, хімічного, бактеріологічного забруднення, руйнування шляхів та перевалів, це вимагає доброї підготовки особового складу військ і техніки до пересування, високої маршової виучки частин і підрозділів.
Полк може здійснювати пересування своїм ходом, перевозитись залізничним, водним і повітряним транспортом або комбінованим спосо-бом.
Основний спосіб пересування полку - марш. При любому способі руху війська по дорогам повинні прибувати в призначений район своєчасно в повній готовності до виконання бойового завдання.
Марш - організаційне пересування військ по дорогам колонним шляхом з метою виходу в призначений район або на вказаний рубіж. Він являється основним способом пересування військ. Марш здійснюється таємно, як правило вночі, або в умовах обмеженої видимості. Величина добового переходу від 300 до 400 км. Середня швидкість руху без рахунку часу на привали має бути: змішаних та танкових колон -25- 30 км/год, автомобільних - 30 - 40 км/год і більше. При здійсненні маршруту пішки, швидкість може бути 2 - 5 км/год.
Для відпочинку особового складу, перевірки бойової техніки і озброєння в ході маршруту через кожні 3 - 4 години руху призначаються привали до 1 години і один привал до 2-х годин в другій полови-ні добового переходу, з кінці кожного добового переходу призначається денний або нічний відпочинок.
Закони відпочинку повинні мати умови для захисту від ЗМУ, маскування війська, достатню кількість джерел води.
Зустрічний бій - різновидність поступального бою у якому обидві сторони виконують свої задачі наступом. Його мета - розгром противника в короткий термін, захват ініціативи і створення вигід-них умов для подальших дій.
Зустрічний бій можливий в ході маршу, в наступі при відбивали; контратак і контрударів, при розмітку успіху при зіткненні з війсь-ками противника, які відбиваються для захоплення вигідних рубежів, в ході маневрених дій в глибину, а в обороні - при проведенні контратак і контрударів при зниженні повітряних і морських ударів.
Зустрічний бій характеризується: обмеженим часом на його організацію і швидким зближенням сторін і вступом їх в бій з ходу і напруженої боротьби за виграш часу, захват утримання ініціа-тиви, різкою частою зміною обставин.
2. УМОВИ ДІЯЛЬНОСТІ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ ПОЛКУ ЦРИ ПЕРЕСУВАННІ І В ЗУСТРІЧНОМУ БОЮ.
Діяльність медичної служби полку на марші буде визначатись такими факторами :
- розосередження підрозділів полку на велику глибину, а при здійсненні маршу по 2 і більше маршрутах і по фронту ;
- постійне застосування противником зброї масового ураження дія авіації противником, дії десантів і диверсійних груп ;
- фізичними навантаженнями особового складу, особливо водіїв колісної і гусеничної техніки ;
- здійснення маршруту на території про санітарно-гігієнічний стан якої недостатні або взагалі відсутні ;
- суттєво впливають на діяльність медичної служби на марші погодні умови, дороги, наявність на маршрутах медичних пунктів, лікувальних закладів;
- організація лікувально-евакуаційних, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів при підготовці і здійсненні маршруту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Організація медичного забезпечення маршу та зустрічного бою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок