Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7в

Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7в

Назва:
Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7в
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему:
Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7в


;
;
;
;
Передмова: Даний розділ містить коротку інформацію та інструкцію по експлуатації ручного протитанкового гранатомета РПГ-7. Інструкцію взято з наструпних джерел:
Стрелковое оружие России. - Інструкція перекладена українською мовою.
Вогнева підготовка: Навч. посібник (з метод. рек.)/ Василенко В.В., Дзюба В. М., Окунський О.Ю., Пилипів Б.І., за ред. Пилипіва Б.І., - К.: Вид. Паливода А.В., 2003. - 272 с.
У даній інструкції відсутня інформація про приведення гранатомета до нормального бою.
Ручний протитанковий гранатомет багаторазового використання РПГ-7 прийнятий на озброєння Радянської Армії у 1961 році для заміни у військах гранатомета РПГ-2. РПГ-7 призначався для боротьби з бронетанковою технікою супротивника на середніх та ближніх відстанях.
Мал. 1. Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 В1 та постріли до нього: зверху - тандемний кумулятивний постріл ПГ-7ВР, внизу - кумулятивний постріл ПГ-7В.
У порівнянні з РПГ-2 гранатомет РПГ-7 має наступні покращення:
нову поліпшену реактивну гранату ПГ-7 з п'єзоелектричним зривником, який забезпечує надійність спрацьовування. У гранаті поліпшено сорт пороху, внаслідок чого зменшилася помітність відпрацьованих порохових газів. Граната оснащена самоліквідатором, який спрацьовує у випадку невлучення у ціль. Завдяки новій гранаті РПГ-7 має можливість вести вогонь на відстані до 500 метрів.
оптичний приціл ПГО-7В призматичного типу з кратністю 2,7х, який дозволяє вражати цілі на відстані до 500 метрів;
покращений бойковий механізм, який забезпечив безвідмовність спрацьовування гранатомета;
Гранатомет РПГ-7 має наступні модифікації:
РПГ-7 - стандартна модифікація гранатомета для мотострілецькиих підрозділів;
РПГ-7Д - модифікація для повітряно-десантних військ. Під час десантування від ствола від'єднується патрубок;
РПГ-7В - модифікація гранатомета РПГ-7 з коректованими кутами прицілювання;
РПГ-7 В1 - модифікація гранатомета РПГ-7 з новим стволом, який дозволяє стріляти новими варіантами гранат та сішками для стрільби з упору. Оснащений оптичним прицілом ПГО-7 В3, у прицільну сітку якого внесено зміни для кращої прицільної стрільби новими пострілами.
Паралельно з вдосконаленням гранатомета відбувалося прийняття на озброєння нових пострілів. Стандартним пострілом є кумулятивна реактивна граната ПГ-7В.
ПГ-7 ВМ (1969 р.) - модернізований постріл ПГ-7В дещо меншої маси з покращеною бронепробиваємістю, купчастістю бою та вітростійкістю.
ПГ-7 ВС (1973 р.) та ПГ-7ВЛ (1975 р.) - модернізовані кумулятивні постріли з підвищеною на 40 % бронепробиваємістю;
ПГ-7 ВР (1985 р.) з тандемною кумулятивною бойовою частиною. Призначений для знищення танків, оснащених елементами динамічного захисту чи протикумулятивними екранами. Стрільба таким пострілом можлива з гранатомета РПГ-7 В1. Калібр гранати - 105 мм. Головна частина складається з двох кумулятивних зарядів, розташованих один за одним. Перший, менший за потужністю заряд призначений для пробиття елементів динамічного захисту або протикумулятивних бронеекранів; другий, більш потужний - пробиває саму броню бронеоб'єкта. дальність стрільби - 200 м.;
ТБГ-7В ("Танін") - термобаричний постріл з зарядом масою 1,8 кг. Дальність стрільби - 150 м.;
ОГ-7В - осколковий каліберний постріл без реактивного двигуна для боротьби з живою силою. Дальність стрільби - до 300 метрів.
Мал. 2. Гранатомет РПГ-7 В1 та постріли до нього: зліва-праворуч: тандемний кумулятивний постріл ПГ-7ВР, кумулятивний постріл ПГ-7В, термобаричний пострілТБГ-7В, осколковий ОГ-7В.
РПГ-7 розроблений на Ковровському заводі ім. В.А. Дєгтярьова. Як і більшість зразків радянської зброї РПГ-7 вирізняється простотою конструкції, легкістю у експлуатації та високою вогневою міццю. Саме завдяки цьому гранатомет широко розпосюджений у всьому світі. РПГ-7 перебуває на озброєнні 40 країн світу. У Єгипті, Пакистані, Китаї та ряді інших країн гранатомет запущений у виробництво. Гранатомет виявив свою високу ефективність у ряді локальних конфліктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7в

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок