Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Українською мовою реферат: Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2

Загрузка...

Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2 / сторінка 14

Назва:
Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,06 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
При цьому лінія прицілювання для прицілу 100 не повинна виходити за межі білого кола діаметром 120 мм не менш чим в 50% випадків зроблених спостережень.
Якщо при візуванні виявиться, що більш ніж в 50% випадків спостережень лінія прицілювання виходить за межі нижнього ( білого ) кола, прицільний пристрій гранатомета вважається несправним і гранатомет здається в ремонт.
Глава IX. Затримки при стрільбі й способи їхнього усунення
Гранатомет при належному догляді, правильному збереженні й обережному поводженні з ним є надійною й безвідмовною зброєю. Однак у результаті необережного обігу із гранатометом, забруднення й зношування частин, а також при несправності гранат можуть бути затримки при стрільбі.
Для попередження затримок при стрільбі із гранатомета необхідно під час стрільби чищення ствола гранатомета робити не рідше ніж через 7-10 пострілів.
У випадку затримки при стрільбі повторно звести курок і продовжувати стрільбу. При повторенні затримки перезарядити гранатомет і продовжувати стрільбу. Якщо перезарядженням затримка не усувається, з'ясувати й усунути причину затримки, як зазначено в таблиці :
Затримки | Причини затримки | Способи усунення
Осічка | 1. Не повністю дослана в канал ствола трубка стабілізатора | Дослати гранату так, щоб фіксатор трубки стабілізатора повністю ввійшов у виріз на дуловій частині ствола гранатомета
2. Зношування бойка | Замінити бойок запасним
3. Поломка бойка | Замінити бойок запасним
4. Неенергійний удар бойка по капсюлю-запалювачу внаслідок забруднення або застигання мастила ударно-спускового й бойкового механізмів | Прочистити ударно-спусковий і бойковий механізми
5. Несправність капсюля-запалювача | Замінити гранату
Трубка стабілізатора не входить у канал ствола | 1. Забруднено свол | Прочистити ствол
2. Розбіжність центрів нагвинченого порохового заряду й трубки стабілізатора, у результаті чого утворилася нерівність у місці з'єднання | Замінити пороховий заряд
3. Високо посаджений капсуль-запалювач | Замінити гранату  
Глава X. Навчальна граната із вкладним стволом (УГВС-2) до РПГ-2
Будова гранати
Навчальна граната із вкладним стволом (УГВС-2) призначена для навчання гранатометників стрільбі з ручного протитанкового гранатомета (РПГ-2). Для стрільби із гранатомета з використанням навчальної гранати застосовуються 7,62-мм пістолетні набої із трасуючою кулею. Допускається використання набоїв з кулями, що мають сталевий сердечник.
Навчальна граната складається з наступних основних частин (рис 49): головної частини, трубки, затвора й макета порохового заряду.
Мал . 40. Навчальна граната із вкладним стволом ( УГВС -2):
1- конічний обтічник; 2 - оболонка; 3 - кришка; 4 - трубка; 5 - казенник ; 6 - фіксуючий виступ; 7-регулювальні гвинти; 8 - пластинчасті пружини; 9 - затвор; 10-засувка; 11-макет порохового заряду
Головна частина складається з конічного обтічника, оболонки й кришки.
Трубка складається із трубки з напрямком, ствола й казенника.
Дулова (нарізна) частина ствола, а також кульовий вхід набійника мають діаметр 7,62 мм; гладка ділянка каналу ствола (між нарізною частиною й кульовим входом) має діаметр 11 мм, що дозволяє за рахунок прориву порохових газів зменшити початкову швидкість кулі.
На передній частині трубки є фіксуючий виступ для фіксації гранати в каналі ствола гранатомета й чотири регулювальних гвинти для регулювання положення ствола. На задній частині трубки прикріплені три пластинчасті пружини із целулоїдними накладками, що служать для втримання навчальної гранати в стволі гранатомета при доданні йому кутів схилення. У задню частину трубки вмонтований казенник, що має виріз для шарнірного з'єднання із затвором, гніздо для засувки затвора, патронник з кульовим входом і нарізку для з'єднання зі стволом.
Затвор служить для закривання каналу ствола при пострілі, для удару по капсулю набою й добування гільзи (набою). Він складається з остову затвора, ударника, бойка, викидача, пружини ударника, пружини бойка, пружини викидача, заглушки й засувки. Затвор шарнірно кріпиться з казенником за допомогою осі й замиткається засувкою.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок