Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Скачати безкоштовно: Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2

Загрузка...

Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2 / сторінка 7

Назва:
Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,06 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Ударник утримується від дії сили набігання контрзапобіжною пружиною. У такому положенні зривник зведений.
При зустрічі гранати з перешкодою ударник, просуваючись уперед під дією сили інерції, стискає контрзапобіжну пружину й наколює жалом капсуль-детонатор, у результаті чого відбувається вибух детонатора й вибухової речовини гранати.
При малих кутах зустрічі гранати з перешкодою ударник може не перебороти опори контрзапобіжної пружини. У цьому випадку інерційне тіло під дією сили інерції переміщається убік і конічним розточенням різко штовхає конічну частину ударника в напрямку капсуля-детонатора; ударник, стискаючи контрзапобіжну пружину, наколює капсуль-детонатор жалом, у результаті чого відбувається вибух детонатора й вибухової речовини гранати.
Глава V. Розбирання й складання гранатомета РПГ -2
Розбирання гранатомета може бути неповним й повним: неповне - для чищення, змащення й огляду гранатомета, повне - для чищення при сильному забрудненні гранатомета, після його знаходження під дощем або в снігу, при переході на нове мастило й при ремонті. Занадто часте розбирання гранатомета шкідливе, тому що прискорює зношування частин і механізмів.
Розбирання й складання гранатомета здійснювати на столі або чистій підстилці; частини й механізми класти в порядку розбирання, поводитися з ними обережно. При розбиранні й скдаданні не застосовувати зайвих зусиль і різких ударів.
Навчання розбиранню й складанню на бойових гранатометах допускається лише у виняткових випадках і з дотриманням особливої обережності в поводженні із частинами й механізмами.
Порядок неповного розбирання гранатомета:
Відокремити ударно-спусковий механізм. Покласти гранатомет на стіл рукояткою вліво. Вибити вибивачем чеку й, взявшись рукою за рукоятку, відокремити ударно-спусковий механізм від ствола.
Відокремити бойковий механізм. Взяти гранатомет лівою рукою й поставити вертикально дуловою частиною вниз; правою рукою за допомогою ключа-викрутки вигвинтити ніпель (мал. 4) і вийняти з основи бойкового механізму бойок із зібраними на ньому частинами.
Мал. 33. Вигвинчування ніпеля бойкового механізму
Примітка. При відділенні бойкового механізму від зібраного гранатомета поставити курок на бойовий взвод і перемістити вправо запобіжник спуску.
Відокремити кришку корпуса ударно-спускового механізму. Взяти ударно-спусковий механізм у ліву руку спусковою скобою вліво, а в праву руку ключ-викрутку, вигвинтити чотири гвинти й зняти кришку корпуса ударно-спускового механізму
Порядок складання гранатомета після неповного розбирання:
Приєднати кришку корпуса ударно-спускового механізму. Поставити на місце кришку корпуса й угвинтити чотири гвинти.
Приєднати бойковий механізм. Вставити бойок із зібраними на ньому частинами в ніпель й угвинтити ніпель у основу бойкового механізму, міцно закріпивши його ключем-викруткою.
Приєднати ударно-спусковий механізм. Увести виступ основи бойкового механізму у виріз на корпусі ударно-спускового механізму; притиснути ударно-спусковий механізм до ствола й із правої сторони вставити (забити) чеку в отвір.
Перевірити правильність складання гранатомета. Поставити курок на бойовий звід, при цьому повинен бути чутний клац. При натисканні на спусковий гачок курок повинен енергійно вдарити по бойку .
Порядок повного розбирання гранатомета:
Провести неповне розбирання, керуючись розділом Порядок неповного розбирання гранатомета
Розібрати ударно-спусковий механізм:
відокремити щічки: вигвинтити за допомогою ключа-викрутки сполучний гвинт щічок і відокремити їх від корпусу ударно-спускового механізму;
відокремити курок: поставити курок на бойовий звід і вставити тонкий кінець вибивача в отвір на нижньому кінці стрижня (мал. 34); утримуючи ударно-спусковий механізм лівою рукою за рукоятку, вказівним пальцем цієї руки нажати на спусковий гачок (підняти шептало) і правою рукою зняти курок з його вісі (мал. 35);
Мал. 34. Вставляння вибивача в отвір стрижня
Мал. 35. Зняття курка з вісі
відокремити стрижень із бойовою пружиною: взяти ударно-спусковий механізм у праву руку й уперти головку стрижня в кут стола (мал.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: Ручний протитанковий гранатомет РПГ-2

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок