Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Розміщення військовослужбовців Обов'язки та дії днювального роти

Розміщення військовослужбовців Обов'язки та дії днювального роти

Назва:
Розміщення військовослужбовців Обов'язки та дії днювального роти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
92,80 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Розміщення роти. Солдати і сержанти строкової служби розміщуються у казармах. Для розміщення особового складу в спальних приміщеннях відводиться площа не менше 4 м на кожного. Військовослужбовцям забороняється проживати у куховарнях, хлібопекарнях, виробничих, складських, навчальних і службових приміщеннях, у парках, клубах, ангарах.

Ліжка у спальних приміщеннях розставляють так, щоб біля кожного з них чи біля двох зсунутих разом лишалися місця для тумбочок, у яких зберігаються дрібні предмети особистого вжитку. Постіль складається з ковдри, двох простирадл, подушки з наволочкою, матраца і підстилки. Сидіти і лягати на ліжко в обмундируванні забороняється. Польові куртки, кожухи, головні убори зберігаються на вішалках. Спеціальний одяг для роботи зберігається у шафах або на стелажах, що знаходяться поза спальними приміщеннями. Парадно-вихідне обмундирування і спортивний одяг тримають у кімнаті для зберігання майна. Скидаючи на ніч повсякденне обмундирування, охайно складають його на табуреті;- взуття ставлять в ногах біля ліжка.

Крім спального приміщення (кімнати) для розміщення роти, передбачаються: народознавча світлиця (мал. ); кабінет командира роти; кімната підготовки офіцерів до занять; кімната підготовки сержантів до занять; кімната для зберігання зброї (мал. ); кімната (місце) для чищення зброї; кімната для побутового обслуговування; кімната

для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців (мал.); кімната (місце) для занять фізичними вправами; кімната для вмивання; сушарня для просушування обмундирування і взуття (існують певні норми забезпечення солдатів і сержантів обмундируванням, взуттям, теплими речами, білизною та ін., табл. 2); кімната (місце) для куріння і чищення взуття; душова; туалет.

Для проведення занять у військовій частині обладнують класи.

У кімнаті для зберігання зброї вивішують перелік матеріальних засобів, у якому вказують кількість ставниць, шаф, ящиків, стендів та іншого майна. Кімната постійно охороняється добовим нарядом. Автомати, карабіни, гвинтівки, ручні гранатомети, запасні дула для кулеметів, багнети зберігаються у ставницях (ставниках), боєприпаси до зброї — у металевих шафах. У ставницях зберігаються також піхотні лопати і протигази. Навчальну зброю та навчальні боєприпаси, за винятком пістолетів, зберігають окремо від бойової; якщо немає окремої ставниці, дозволяється зберігати навчальну зброю разом із бойовою, при цьому місце її зберігання позначають написом «Навчальна зброя» і відокремлюють перегородкою. Ставниці зі зброєю, шафи і ящики з боєприпасами, а також кімнату для зберігання зброї зачиняють на замок та опечатують мастиковими печатками; ставниці та кімнату для зберігання зброї — печаткою чергового роти; шафи і ящики з боєприпасами — печаткою старшини роти.

Таблиця

НОРМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЛДАТІВ І СЕРЖАНТІВ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Підстава: наказ міністра оборони України від 24 червня 1992 р. № 107, вказівки заступника міністра оборони України по тилу — начальника тилу Збройних Сил України «Про порядок забезпечення речовим майном».

Розроблено норми і правила також щодо інших приміщень, кімнат, місць. Обладнують умивальники з розрахунку один кран на 5—7 осіб, не менш як дві ножні ванни з проточною водою на роту, душову з розрахунку один кран (душова сітка) на 15—20 осіб. Для прання білизни та обмундирування відводиться пральна кімната або окреме місце (приміщення). Кімнату побутового обслуговування обладнують столами для прасування обмундирування і дзеркалами, забезпечують потрібною кількістю стільців, прасок, а також інвентарем, інструментами, приладдям і матеріалами для стрижки, дрібного лагодження обмундирування і взуття.

Утримання приміщень. Усі приміщення повинні завжди бути в чистоті та порядку. На дверях кожної кімнати вивішується табличка, на якій вказуються її номер і призначення. Під безпосереднім наглядом чергового роти приміщення щодня прибирають чергові прибиральники. Вони повинні: вимести сміття з-під ліжок і тумбочок, підмести в проходах між рядами ліжок, протерти підлогу щіткою чи вологою ганчіркою, винести сміття у призначене для нього місце, стерти пил з вікон, дверей, тумбочок, ставниць, шаф та інших предметів, вичистити ypHHj а в місцях для куріння, крім того, налити в урни воду чи дезінфікуючу рідину. Крім щоденного прибирання, раз на тиждень прибирають усі приміщення під керівництвом старшини роти. Під час такого прибирання всю постіль (матраци, подушки, ковдри) виносять із приміщень, старанно вибивають і провітрюють.

Від занять чергові прибиральники не звільняються.

Опалення приміщень. Початок і кінець опалювального періоду оголошується наказом начальника гарнізону. Наказом по військовій частині призначаються рядові опалювачі, які попередньо вивчають правила опалення та пожежної безпеки. Опалювачі від занять не звільняюються; на опалювальний сезон їх звільняють лише від виконання усіх нарядів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Розміщення військовослужбовців Обов'язки та дії днювального роти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок