Головна Головна -> Реферати українською -> Військова кафедра -> Планування заходів цивільної оборони в підрозділах податкової міліції

Планування заходів цивільної оборони в підрозділах податкової міліції

Назва:
Планування заходів цивільної оборони в підрозділах податкової міліції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,21 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Планування заходів цивільної оборони є важливою частиною підготовки органів та установ податкової міліції до дій в екстремальних ситуаціях мирного і воєнного часу.

Мета планування – максимальне зниження людських та матеріальних втрат, досягнення чітких і своєчасних дій особового складу, робітників, службовців, спецконтингенту при виникненні стихійного лиха, аварій, катастроф, та у воєнний час.

Планування заходів ЦО здійснюється згідно з рекомендаціями міністерства надзвичайних ситуацій України, Штабу Цивільної оборони України, наказом, вказівкою податкової міліції України з урахуванням місцевих особливостей (дислокація поблизу АЕС, хімічно небезпечних об’єктів, затоплення та інше).

Організація роботи по плануванню наявність зон катастрофічного ЦО покладається на підрозділи, штатних працівників по цивільній обороні, а при їх відсутності – на начальників цивільної оборони. До планування цих заходів залучаються посадові особи галузевих служб органів та підрозділів.

В системі ПМ України розробляються плани:

– основних заходів по підготовці цивільної оборони. Цей план розробляється щорічно, згідно організаційно-методичних рекомендацій Штабу Цивільної оборони України, ПМ України, враховуючи місцеві можливості та умови. В ньому передбачаються заходи по розвитку й удосконаленню цивільної оборони, підготовці особового складу до дій в надзвичайних ситуаціях;

– визначаються заходи, які виконуються при загрозі та виникненні стихійного лиха, великих виробничих аварій, катастроф та при переведенні цивільної оборони з мирного на воєнний стан, згідно методичних рекомендацій ПМ України.

Кількість примірників плану цивільної оборони відповідає числу пунктів управління, а в органах, установах податкової міліції, учбових закладах, об’єктах ЦО – по рішенню начальника ЦО, але не менше двох.

План затверджується керівником після узгодження з штабом цивільної оборони. Коректування плану здійснюється щорічно до 1 квітня за станом на 1 січня, про що робиться відповідна відмітка. Крім того, документи плану повинні своєчасно коректуватися при отриманні спеціальних вказівок, зміні рішень, після проведення навчань та інших змін, що потребують внесення відповідних уточнень.

План цивільної оборони доводиться до керівного, начальницького складу, робітників і службовців (відповідно до їх обов’язків по цивільній обороні).

План цивільної оборони вводиться в дію у разі виникнення надзвичайних ситуацій відповідно до встановленого порядку.

Матеріально-технічне і фінансове забезпечення заходів цивільної оборони.

Матеріальне забезпечення цивільної оборони в системі податкової міліції України – це комплекс організаційних, інженерно-технічних, правових та інших заходів, спрямованих на безперервне постачання органів та підрозділів внутрішніх справ, військ внутрішньої та конвойної охорони, особового складу, спецконтингенту необхідними засобами і майном при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

Потреба у матеріальних ресурсах, техніці і спеціальних видах майна визначається податковою міліцією України, придбання та забезпечення здійснюється управлінням військового та матеріально-технічного забезпечення податкової міліції України. З цією метою розробляються і затверджуються наказом Голови ДПА норми належності основних видів матеріально-технічних засобів і майна, а саме:

– засобів індивідуального протихімічного захисту (протигази, респіратори, захисні костюми, плащі, індивідуальні протихімічні аптечки, тощо);

– засобів колективного захисту (обладнання для сховищ та протирадіаційних укрити);

– пунктів управління з захищеними робочими приміщеннями, відповідним обладнанням, майном і документами;

автономних джерел електроживлення;

світломаскувальних засобів для приміщень і транспорту;

засобів зв’язку і оповіщення;

приладів радіаційної і хімічної розвідки та дозиметричного контролю;

учбово-матеріальної бази (обладнання та матеріали для учбових класів ЦО).

Для забезпечення особового складу засобами індивідуального захисту, дозиметричними приладами, речовим майном, медичними препаратами, продуктами харчування й іншим майном, на випадок аварій на атомних електростанціях та інших надзвичайних ситуацій мирного часу та на воєнний час, в податковій міліції України, УПМ, відділах ПМ створюється мобілізаційний резерв. Контроль за накопиченням та зберіганням майна ЦО здійснюється керівниками відповідних підрозділів податкової міліції.

Технічне забезпечення заходів цивільної оборони є:

– планування та організація ремонту техніки, яка вийшла з ладу під час виконання завдань ЦО;

– організація технічного обслуговування техніки;

– евакуація пошкодженої техніки з маршрутів і ділянок рятувальних та інших невідкладних робіт на стаціонарні ремонтні підприємства і збірні пункти пошкоджених машин;

– забезпечення органів та установ внутрішніх справ і ремонтних підприємств запасними частинами.

Завданнями транспортного забезпечення заходів ЦО є:

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Планування заходів цивільної оборони в підрозділах податкової міліції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок