Головна Головна -> Реферати українською -> Історія всесвітня -> Бісмарк, Отто фон (Otto von Bismarck)

Бісмарк, Отто фон (Otto von Bismarck)

Назва:
Бісмарк, Отто фон (Otto von Bismarck)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,67 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Бісмарк, Отто фон (Otto von Bismarck)


Отто фон Бісмарк (Otto von Bismarck)
Портрет роботи Франца фон Ленбаха. 1879 рік
1-й Канцлер Німеччини
21 березня 1871 — 20 березня 1890
Канцлер Північнонімецького союзу
1 липня 1867 — 18 січня 1871 
Національність: | Німець
Народження: | 1 квітня 1815, Шенхаузен, Пруссія
Смерть: | 30 липня 1898,Фрідріхсру, Німеччина
Похований: | Мавзолей Бісмарка
Дружина: | Іоганна фон Путткамер 
Автограф:


Зміст
1 Біографія
1.1 Походження
1.2 Молоді роки
1.3 Робота
1.4 Політична кар'єра
1.5 Кров, залізо, сльози
1.6 Захід
2 Адреси в Санкт-Петербурзі
3 Критики Отто фон Бісмарка
4 Література


Біографія
Бісмарк-шенхаузен Отто Едуард Леопольд фон (німий. Otto Eduard Leopold von Bismarck-Schцnhausen; 1815—1898) князь, німецький державний діяч, перший канцлер Німецької імперії (другого рейху), що прозвав «Залізним Канцлером». Мав почесний чин (мирний час) прусського генерал-полковника в ранзі генерал-фельдмаршала (20 березня 1890).
Походження
Отто Фон Бісмарк народився 1 квітня 1815 року в сім'ї дрібномаєтних дворян в Шенхаузене, в бранденбургской провінції (нині земля Саксонія-анхальт). Всі покоління сім'ї Бісмарков служили правителям Бранденбурга на мирному і військовому теренах, проте нічим особливим себе не проявляли. Простіше кажучи, Бісмарки були юнкерами, нащадками лицарів-завойовників, які заснували поселення на землях на схід від Ельби. Бісмарки не могли похвалитися обширними землеволодіннями, багатством або аристократичною розкішшю, але вважалися благородними.
Молоді роки
З 1822 по 1827 рік Отто вчився в школі Пламана, в якій робився особливий упор на фізичний розвиток. Але молодий Отто не був цим задоволений, про що часто писав батькам. У віці дванадцяти років Отто залишив школу Пламана, але з Берліна не виїхав, продовживши своє навчання в гімназії імені Фрідріха Великого на Фрідріхштрассе, а коли йому виповнилося п'ятнадцять років, перейшов в гімназію «У Сірого монастиря». Отто показав себе середнім, не видатним учнем. Зате він добре вивчив французьку і німецьку мови, захоплюючись читанням іноземної літератури. Головні інтереси молодої людини лежали в області політики минулих років, історії військового і мирного суперництва різних країн. У той час хлопець, на відміну від своєї матери, був далекий від релігії.
Після закінчення гімназії мати визначила Отто в університет Георга Августа в Геттінгене, який знаходився в королівстві Ганновер. Передбачалося, що там юний Бісмарк вивчить право і, надалі, поступить на дипломатичну службу. Проте Бісмарк не був налаштований на серйозне навчання і віддавав перевагу над нею розвагам з друзями, яких в Геттінгене з'явилася множина. Отто часто брав участь в дуелях, в одній з яких він був поранений в перший і єдиний раз в житті від рани на щоці у нього залишився шрам. В цілому, Отто фон Бісмарк в ту пору мало чим відрізнявся від «золотої» німецької молоді.
Бісмарк не завершив свою освіту в Геттінгене життя на широку ногу виявилося обтяжливим для його кишені, і, під загрозою арешту з боку університетських властей, він покинув місто. Цілий рік він числився в Новому столичному університеті Берліна, де захистив дисертацію по філософії і політичній економії. На цьому його університетська освіта закінчилася. Природно, Бісмарк відразу ж вирішив почати кар'єру на дипломатичному терені, на що покладала великі надії його мати. Але тодішній міністр закордонних справ Пруссії відмовив молодому Бісмарку, порадивши «пошукати місце в якій-небудь адміністративній установі усередині Німеччини, а не у сфері європейської дипломатії». Можливо, що на таке вирішення міністра вплинули чутки про бурхливе студентське життя Отто і про його пристрасть до з'ясування відносин через дуель.
Робота
Бісмарк, 1836 рік
У результаті Бісмарк поїхав працювати в Ахен, який зовсім недавно увійшов до складу Пруссії. У цьому курортному місті ще відчувався вплив Франції і Бісмарк, головним чином, займався проблемами, пов'язаними з приєднанням цієї прикордонної території до митного союзу, в якому домінувала Пруссія.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Бісмарк, Отто фон (Otto von Bismarck)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок