Головна Головна -> Реферати українською -> Історія всесвітня -> Наполеон Бонапарт

Наполеон Бонапарт

Назва:
Наполеон Бонапарт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,08 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Наполеон Бонапарт


Наполеон Буонапартe син дрібного буржуа народився в місті Аяччо 16 серпня 1769 року за три місяці після завоювання Корсики французами.
В 1778р. батьки переїхали в Францію, де батько зумів оприділити своїх двох синів на державне навчання в колежді.
Молодший син-Наполеон після декількох років навчання в коледжі був опреділений на стипендію в Бріеннське війскове училище на п’ять років. В нього виявились виключні здібності в математиці, історії, географії. В 1784р. його перевели в Парижську військову школу на Марсовому полі.
В військовій школі він спеціалізувався в області артилерії, яку закінчив в 1785р.в званні молодшого лейтенанта і був направлений в полк, який був розташований в Вавансі, недалеко від Ліона, саме тут почалась його стрімка кар’єра.
14липня 1789р. взяттям Бастилії розпочалась Велика французька революція.
Політична лінія вибрана Бонапартом-корсиканцем -це ідеї французької революції перенести на Корсику.Наполеон бере участь у стровенні на острові Національнлї гвардії. В жовтні 1789р. комендант міста Аяччо на Корцісі пожалівся військовому міністру Франції на молодого лейтинанта Буонопартє, який будоражив весь острів.
Велику підтримку на Корсиці Наполеон дістав від депутата Якобинської партії корсиканця Кристофора Солітеччі, який мав великий вплив в політичних колах Франції. Саме Кристофор Солітеччі , якого називали віце-королем Франції вніс великий вклад в стрімку кар’єру Наполеона.
Заручившись підтримкою Солітччі Наполеон провів в Корисиці важливу операцію і добився вибрання себе полковником-волонтерів. Він був втягнутий з волонтерами в сутичку з регулярними військами, результат сутички жерти серед солодат і мирного населення.
В військове міністерство на незаконні дії підполковника Наполеона посипаслись скарги, але він вчасно прибув в Францію у військове міністерство.
На той час Франція була втягнута в війну з імператором Австрії і вся країна жила турботами війни. Військові операції розгортались вкрай неблагополучно для французької армії.
Буонапартує було не тяжко в тревожній атмосфері невдач французької армії добитись призупинення суду військового трибуналу до себе, тому що, підполковник Бонапарту мав добру політичну репутацію.
Йому вдалося бодитись поновлення в 4-ому артелериському полку, де він служив і йому було присвоєнно звання капітана. Присвоєння звання капітана йому підписав сам король-Людовик ХУ1, це був останій підпис короля.
Літом, 1793р.Республіка преживала критичні дні. Вся Європа-Англія,Прусія, Австрія, Голландія, Іспанія, німецьні і італійські держави об'єднавшись в контреволюційну каоліцію йшли походом на революційну Францію.
В ці переломні дні,капітан Буонапартє покидає Корсику, висадившись в Тулоні, потім в Марселі і дальше в Ніцу, де був розташований його артелерийський полк. Йому доручають командувати артилерією в армії Карто, яка оточила Тулон. До Тулона була прикована вся увага революційної Франції.
Так почалась повторно стрімка кар'єра Наполеона Буонапартє.
Салітеччі, який був представником від народу при армії Півдня представив Наполеона генералу Карто і молодшому Робеспьєру.
Отже, по випадковому збігу обставин в той бурхливий час, Наполеон Буонапартє став стрімко підніматись по сходинках військової ієрархії, став полковником, бригадним генералом, дивізійним, а потім командуючим армією- і все це за декілька місяців.
Військова історія оточення і штурму Тулона починається з головного героя- Наполеона Буонапарте. Тулон був великою перемогою - Республіки. В перемозі під Тулоном був використаний план операції запропонований Наполеоном Буонапарте. Саме за цю битву Наполеону було присвоєно звання бригадного генерала, на той час Наполеону було -24 роки.
Після страти в Парижі -Робесп’єра, прихильник республіканців генерал-Наполеон Буонапарте попав в немилість. Револіція закінчилась.
Нова Конституція в 1795 р. хотя і зберегла в Франції республіканський устрій, але надіілили Директорію, одну із палат широкими правами.
Роялістська партія, яка підтримувала встановлення монархії, організувала заколот в Парижі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Наполеон Бонапарт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок