Головна Головна -> Реферати українською -> Історія всесвітня -> Третій Рейх

Третій Рейх

Назва:
Третій Рейх
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,40 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Третій Рейх


Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.


Зміст
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Національний : "Один народ, одна імперія, один лідер"
Офіційна 1
Столиця
Принцип врядування
 
Територія () 633,786 km2
Населення () 69,314,000
109.4 /kmІ
Утворення Третього Рейху
Припинило існування
а
Мапа Німецької Імперії на стан 1939 року
Нацистська Німеччина
Нацистська Німеччина або Третій Райх, мала офіційну назву Німецька Імперія (нім. Deutsches Reich) існувала від 1933 до 1945 під керівництвом (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP). Лідером країни був , у 1933 в якості Канцлера, з 1934 як Голова Держави. Німецька Імперія припинила своє існування в наслідок .
Заснування Нацистської Німеччини
, Гітлер був призначений Канцлером Німеччини наказом Президента Паула фон Хинденберга. Нацистська партія тоді не мала вирішальної більшості у Парламенті, але мала найбільшу кількість голосів відносно до інших партій.
Новий уряд установлював диктатуру послідовними кроками. Рейхстаг був підпалений, це супроводжувалося негайно прийняттям Декрету Пожежі Рейхстагу, який скасував habeas corpus і будь які цивільні свободи.
Подальшим кроком, який фактично раптово перетворив Німеччину в диктатуру, був Акт Надання Можливостей, він пройшов у Парламенті в березні 1933 з 444 голосами, проти було 94 голосів, це були залишки соціал-демократів. Акт надав уряду законодавчі повноваження й також дозволив відхилятися від умов конституції. Із цими повноваженнями, Гітлер перетворив Ваймерскьку Республіку на "Третій Рейх".
Ідеологія
Ідеологічно, нацисти використовували ідею Великої Німеччини(нім. "GrоЯdеutsсhlаnd"), вважали, що об'єднання Німецьких народів в одну країну, було необхідним кроком до національного успіху.
був важливим аспектом суспільства в межах Третього Рейха. Нацисти також об'єднали антисемітизм із антикомуністичною ідеологією й розцінювали лівий рух, так само як міжнародний ринковий капіталізм - як роботу "змовницьких ".
Ворогами нацистьського руху вважались , , та (розглядались як нелюди), політичні супротивники, соціальні ізгої, , релігійні типу й .
Лідер (Fьhrer) Нацистської Німеччині
Економічна політика
Райхсмарка (Нім. Reichsmark)
Під час приходу Нацистів до влади, найважливіше у суспільстві питання було безробіття яке складало 30%. Першим кроком нової влади, було призначення шановного у країні економіста Хальмар Шахт (Нім. - Hjalmar Schacht). Під його керівництвом була введена економічна політика яка мала підняти країну з економічної кризи. Першими кроками було скасування профспілок та встановлення жорстких контролів за заробітною платою.
Створювалися підконтрольні уряду компанії, які випускали власні "бонди". Бондами фіктивні компанії розплачувалися за товар, теоретично їх можна були поміняти на Райхсмарки, але це не відбулося до падіння Третього Райха. Шляхом використання тих бондів, а також абсолютним контролем за національною валютою (вартість якої сильно завишивалася)вдалося отримати досить внутрішніх коштів. Вони були задіяні для створення нових робочих місць, у наслідок це сприяло значному зниженню рівня безробіття. Також сприяло створенно нових робочих місць зниження міжнародної торгівлі, яка складала лише третину від рівня 1929 року. Ці складні економічні маневри дозволяли уряду приховувати від міжнародної громадськості стрімко зростаючі витрати на збройні сили.
Трудова книга зразка 1935 року
Більшість індустрій не було , але підлягали постійному контролю з боку уряду, який примушував їх використовувати вітчизняні товари. Контролювали процес адміністративні комітети, які складались з урядовців та діячів бізнесу. Суперництво було обмежено, оскільки основні компанії були організовані в . Вибіркова націоналізація відбувалася з компаніями які не погоджувалися з такою структурою. Банки, які було націоналізовано Ваймером, були повернені попереднім власникам. З кожним з адміністративних комітетів був банк, який фінансував його діяльність.
Урядове втручання в економіку й масивне переозброєння привело до фактичної ліквідації безробіття.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Третій Рейх

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок