Головна Головна -> Реферати українською -> Історія всесвітня -> Підготовка особового складу Люфтваффе у міжвоєнний період

Підготовка особового складу Люфтваффе у міжвоєнний період

Назва:
Підготовка особового складу Люфтваффе у міжвоєнний період
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему:
Підготовка особового складу Люфтваффе у міжвоєнний період


Розглядаючи питання підготовки особового складу Люфтваффе, ми не можем обминути головного елемента расистської ідеології Гітлера у побудові армії, це питання стосовно комплектування цього виду військ. Ще з часів кайзера армійський корпус авіації поповнювався вихідцями із заможних дворянських та буржуазних сімей, у зв'язку з чим він був найреакційнішою частиною прусської воєнщини, серед пілотів того часу культивувався шовінізм і ніцшеанство. За довго до того як свастика стала офіційною емблемою фашистської партії, окремі німецькі пілоти "прикрашали її зображенням фюзеляжі своїх літаків".1 Кадети авіаційних училищ набирались тільки з членів так званого "Націонал-соціалістичного авіаційного корпусу" - однієї з 4 воєнізованих організацій нацистської партії (3 останні - охоронні загони СС, штурмові загони СА та "Націонал-соціалістичний автомобільний корпус").
Кадетом авіаційного училища міг стати лише син заможних батьків, оскільки за курс навчання потрібно було платити велику суму2 (за своє навчання курсант мав заплатити близько 165 марок щомісячно). Назви та структура штурмових загонів нацистської партії ("Штурмабтайлунг" та "Шутуштаффельн") були взяті колишніми пілотами Герінгом та Гессом з лексикону кайзерівської авіації, у якій бойові порядки будувались з штурмових та охоронних загонів (також "Штурмабтайлунг" та "Шутуштаффельн").
Після поразки кайзерівської армії у Першій світовій війні країни Антанти обмежили Німеччину щодо створення та розбудови власних збройних сил і, таким чином, військово-повітряних підрозділів. У статті 198 Версальського договору проголошувалось: "Німеччина не повинна мати власних Військово-Повітряних Сил ні на суші, ні на морі". Згідно з цим усі військові літаки, у тому числі і 5 тис., цілком боєздатних, передавались урядам країн Антанти та їх союзникам. Виконання даних вимог було повною загибеллю для німецького військово-повітряного флоту, історія створення якого сягає до 1884 року, моменту створення загону прив'язних аеростатів. Перша ж авіаційна військова частина була створена у 1912 році.4 З цього часу у Німеччині розпочалось будівництво військово-повітряних засобів на державній основі задля використання їх можливостей в умовах війни. До 1-го жовтня 1913 р., було сформовано 5 авіаційних батальйонів, один із них - Баварський - був автономним, останні становили "Прусську королівську авіацію".5 Інше джерело вказує, що у 1913 році "Прусська королівська авіація" нараховувала 4 повітряних батальйони та 12 повітряних рот.
Менше ніж через рік, 30 серпня 1914 року, у небі над Парижем з'явився літак із чорними хрестами на крилах. Зробивши коло над містом він скинув бомби. Так уперше в історії серед білого дня було скоєно повітряний напад на значний населений пункт, що перебував у глибокому запіллі на значній відстані від лінії фронту.7 Слід зазначити, що першими авіацію для бомбардування використали італійці під час італьяно-турецької війни 1911 - 1912 рр. А в 1912 році російські пілоти бомбардували вручну десятикілограмовими бомбами турецьку фортецю Адріанополь. До початку Першої світової війни у Люфтваффе нараховувалось понад 40 різноманітних авіаційних підрозділів, які мали 228 літаків8. Під час цієї Другої світової війни, німецька промисловість побудувала 47931 літак, з них 3200 німецьких машин були збиті у боях. Противник Німеччини в той час втратив 8400 літаків, з яких 6800 були збиті німецькою винищувальною авіацією9. До кінця Першої світової війни у Німеччині нараховувалось близько 5 тисяч пілотів та пілотів-спостерігачів10 і 2730 літаків11.Після поразки у війні, зважаючи на тогочасні політичні обмеження й прагнучи зберегти, а згодом і використати наявний у Німеччині потенціал, німецький уряд, при економічній допомозі певних кіл США, Великобританії та Франції, у 20-х роках розпочав свою неофіційну діяльність щодо відновлення власних Військово-Повітряних Сил (далі ВПС). Основна частина пілотів, що залишились після війни, була сконцентрована у різноманітних державних і приватних авіаційних компаніях, авіабудівельних фірмах та численних школах пілотів цивільної авіації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Підготовка особового складу Люфтваффе у міжвоєнний період

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок