Головна Головна -> Реферати українською -> Астрономія, авіація, космонавтика -> Гороскоп дерев

Гороскоп дерев

Назва:
Гороскоп дерев
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,41 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Контрольна робота
з навчальної дисципліни
“Нетрадиційні методи оздоровлення”
Тема: “Гороскоп дерев” 


«Астрологія (греч.: аstron – зірка і logos – навчання) – специфічна система поглядів на Космос, природу і людину в їхньому еволюційному русі. Основна ідея астрології полягає в тому, що просторово-тимчасова організація явищ і об'єктів анізотропна, і кожен момент часу унікальний по своїх глибинних проявах. Вивчаючи особливості моментів часу, можна визначити тенденції подальшого розвитку тих чи інших явищ і об'єктів. Увесь світ підкоряється єдиним ритмам, єдиним циклам, що мають свої індивідуальні прояви в різних системах...».
Астрологія існує не стільки для пророкування подій, скільки для виявлення можливостей індивіда і змісту (“місії”, кармічного призначення) його існування («...астрологічні дані вказують не на події, а на можливості їхнього розвитку»). Від астрології (як і від будь-якої іншої науки, що претендує на знання майбутнього) чекають пророкування конкретних подій, забуваючи, що пророчити, тобто розкрити, внутрішню сутність що відбувається і самої людини набагато і важливіше і складніше! Чи не так уже важливо, чи удасться якійсь людині побудувати будинок, знайти гарну роботу, обзавестися родиною, якщо куди важливіше знати, що додасть дійсний зміст його життя і яку при цьому роль зіграє обрана робота, родина (якщо нею узагалі варто обзаводитися) і т.п. На цей аспект пророкування в наш час, коли панує ринково-споживче відношення до життя, люди не схильні звертати увагу.
Астрологія розкриває глибинний, духовний зміст усіх явищ і процесів, таких, котрі зв'язані з людиною (людством) і роблять на нього вплив. Таким чином, світогляд астрології спирається на антропоцентризм.
Основна функція астрології – «розкрити значення індивідуальної долі і неповторної особистості, щоб людина могла усвідомити і реалізувати свою індивідуальність». «Якщо не зробити астрологію технікою інтеграції особистості, то вона чи стає порожньою інтелектуальною грою, чи небезпечною грою в ворожбу».
Ідея "древа життя" друїдів, дерева - носія життєвих сил, спирається на факти реального життя, на властивості дійсних дерев: довговічність, опірність руйнівним силам, цілющі властивості, щорічне відновлення і пожвавлення. Друїди мали таємне знання, що давало їм влада над людьми. До дерев вони відносилися як до одушевлених істот, їх наділяли рисами живих людей. А потім помітили, що і люди схожі чимось на дерева. Дерева вважаються духами-заступниками колективу, людей клану, роду, родини. Відповідно до представлень друїдів, людина створена з дерева з волі богів і при їхній особистій участі.
Друїди пропонують свою систематизацію роду людського, орієнтовану астрологічно на дні сонячного рівнодення - один знак розташовується в двох точках року. У цьому істотне розходження з відомими гороскопами. Але нехай це не бентежить вас, кожна рослина має дві істотні точки реалізації - цвітіння і плодоносіння; також центр зимового сну і центр максимального літнього пробудження. Друїди знали, що в кожної рослини є своя душа і є загальний родовий дух.
Друїди надавали великого значення лісу, деревам, серед яких їм приходилося жити. Звідси і зв'язок людських характерів, що приводиться ними, з деревами. Кожна людина, як і дерево, має свої визначені недоліки, риси, достоїнства. Кожен знак у гороскопі друїдів має два періоди дії. Ви можете знайти свій знак по даті народження і визначити, що несе вам рік. Гороскоп розрахований по системі друідних відповідностей і є унікальним.
Але ставлення до дерев найбільше споріднює творчість із віруваннями друїдів. Друїди були вищим прошарком кельтських жерців, що сповідували культ дерева. Вони поклонялися деревам, особливо шанували ліси, що слугували їм храмами для релігійних відправ. Друїди вірили, що дерева - розумні істоти, що в них переселяються людські душі. Магічні дії друїдів стосовно дерев, жертвоприношення, молитви мали забезпечувати прихильне ставлення сил природи. Ці кельтські жерці створили деревній гороскоп і вважали, що вдача і доля людини залежить від дерева, під знаком якого вона народжена.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Гороскоп дерев

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок