Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-економічні засади розвитку системи оборонного планування в Україні

Організаційно-економічні засади розвитку системи оборонного планування в Україні

Назва:
Організаційно-економічні засади розвитку системи оборонного планування в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,24 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний інститут стратегічних досліджень
Федоренко Руслан Миколайович
УДК 330.1: 336.1: 338: 355
Організаційно-економічні засади розвитку
системи оборонного планування в Україні
21.04.01 – економічна безпека держави
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана
у Національному інституті стратегічних досліджень.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Кириленко Володимир Іванович,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри політичної економії факультетів управління та маркетингу | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Мунтіян Валерій Іванович,
Державна установа “Інститут економіки та прогнозування НАН України”,
головний науковий співробітник відділу економічного зростання та структурних змін в економіці
кандидат економічних наук, доцент
Семеніхін Іван Миколайович,
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри фінансів Збройних Сил
Провідна установа: | Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра економічної безпеки,
Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ |
Захист відбудеться “26” травня 2006 року о 1430 на засіданні спеціалізованої вченої ради СРД 26.718.01 у Національному інституті стратегічних досліджень за адресою: 01030, м. Київ, вул. Пирогова, 7а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного інституту стратегічних досліджень за адресою: 01030, м. Київ, вул. Пирогова, 7а.
Автореферат розіслано “21” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.О. Янішевський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Активізація євроатлантичної інтеграції України та пов'язане з цим реформування оборонної сфери за європейськими стандартами належать до найважливіших пріоритетів як зовнішньої, так і внутрішньої політики країни. Підтримання на належному рівні оборонної достатності держави та боєздатності збройних сил є основою забезпечення національних інтересів і воєнно-економічної безпеки. Створення сучасних Збройних сил України неможливе без розвитку системи оборонного планування, що має враховувати здатність національної економіки зберігати та поновлювати оборонний потенціал держави. У нинішній системі управління оборонними ресурсами України основне протиріччя полягає у тому, що структура і обсяги оборонного бюджету не відповідають організаційно-штатній структурі збройних сил та покладеним на них завданням згідно бойового призначення.
Таким чином, виникло нове наукове завдання: розробити організаційно-економічні засади розвитку системи оборонного планування для раціонального розподілу та ефективного використання оборонних ресурсів держави з метою гарантування воєнно-економічної безпеки України.
Проблеми національної безпеки та забезпечення економічної безпеки держави розглядалися у фундаментальних працях українських та зарубіжних науковців: Л. Абалкіна, В. Андрійчука, О. Архипова, О. Барановського, О. Бєляєва, Є. Бершеди, І. Богданова, В. Богдановича, О. Бодрука, З. Варналія, О. Власюка, А. Гальчинського, Б. Гаріна, В. Горбуліна, Б. Губського, М. Єрмошенка, Я. Жаліла, Л. Жука, В. Кириленка, В. Кухаренка, А. Мокія, В. Мунтіяна, Л. Осипчук, Г. Пастернак-Таранушенка, С. Пирожкова, В. Предборського, Д. Прейгера, А. Сухорукова, Ю. Тараненка, А. Шевцова.
Концептуальні засади воєнно-економічної безпеки держави та проблеми фінансування Збройних сил України висвітлювалися у наукових працях вчених: В. Бегми, І. Бінька, А. Гриценка, Б. Демідова, В. Кириленка, В. Корендовича, А. Лодзянова, А. Маначинського, В. Мунтіяна, О. Нестерова, В. Ольшевського, Г. Перепелиці, І. Семеніхіна, В. Шлемка.
Принципи розробки та розвитку системи оборонного планування як основи реформування збройних сил були сформульовані американськими вченими Ч.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Організаційно-економічні засади розвитку системи оборонного планування в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок