Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДИТЯЧИХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ АР КРИМ

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДИТЯЧИХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ АР КРИМ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДИТЯЧИХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ АР КРИМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,07 KB
Завантажень:
446
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.І.Вернадського
ГАНІЄВА АЛЬБІНА КАЗИМІВНА
УДК 338.24[338.48-6:615.8]-053.2(447.75)
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДИТЯЧИХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ АР КРИМ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту у Республіканському вищому навчальному закладі “Кримський інженерно - педагогічний університет” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Абдуллаєв Раєт Алядіновіч
Кримський інженерно - педагогічний
університет, завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мармуль Лариса Олександрівна
Херсонський державний аграрний університет (м. Херсон),
проректор з міжнародних зв'язків,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Дишловий Ігор Миколайович
Кримський факультет фізичної культури спорту і туризму Запорізького національного університету (м. Сімферополь),
доцент кафедри менеджменту
Провідна організація: Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки та управління туризмом
Захист відбудеться “25” травня 2006р. 15.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К52.051.06 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Таврійському національному університеті ім. В.І.Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4, конференц-зал, корп.Б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського за адресою: м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4.
Автореферат розісланий “22” квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., доцент С.Ю.Цьохла
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження базується на необхідності вирішити протиріччя. Скорочення чисельності населення України, погіршення репродуктивного здоров'я нації і пов'язане з ним погіршення здоров'я дітей, кризовий стан виконання програми державних гарантій у галузі його охорони з одного боку. З іншого - падіння соціально-економічної ефективності функціонування курортних регіонів загалом, неефективне управління галузевим розвитком, руйнування мережі стаціонарних дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів, що забезпечують значну частину відпочинку і реабілітації дітей в Україні. Зміна суті соціально-економічних відносин у процесі переходу до ринкової моделі господарювання, відмови держави від монопольного права власності і централізованого стратегічного адміністративного управління соціальним, економічним розвитком країни поставили перед окремими організаційно-правовими структурами, їх об'єднаннями проблему самовизначення в новій системі відносин, трансформації цілей, завдань, форм і методів управління.
Найгостріше ця проблема є для тих категорій господарюючих суб'єктів, ділова активність яких у найбільшій мірі, в порівнянні з іншими визначає соціальне благополуччя суспільства, що індикативно визначається показниками здоров'я майбутнього покоління нації. Поза сумнівом, до даної категорії виробників можуть бути віднесені дитячі оздоровчі та санаторно-курортні заклади, чия діяльність є орієнтованою на додаткове “традиційне” лікування, тобто надання дітям лікувально-профілактичних, медико-оздоровчих, реабілітаційний-відновних послуг при поєднанні сприятливих природних чинників і спеціалізованих медичних технологій.
У зв'язку із зростаючим значенням ефективності управління розвитком підприємств розширюються наукові дослідження у сфері створення теоретичних і методичних основ у роботах Герчикової І.Н., Грейсона Дж., Попова Е.В, Самочкіна В.Н., Афанасьєва Н.В., Рогожіна В.Д., Рудики В.І. Значний внесок у створенні ефективного управління підприємствами рекреаційно-туристичного комплексу регіону зробили кримські учені Крамаренко В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДИТЯЧИХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ АР КРИМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок