Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ШАХТНИХ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ

ОБГРУНТУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ШАХТНИХ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ШАХТНИХ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,78 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ПІЛЕЦЬКИЙ Володимир Георгійович
УДК 622.647.2
ОБГРУНТУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ШАХТНИХ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ
Спеціальність: 05.05.06 — "Гірничі машини"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 1999
Дисертацєю є рукопис.
Робота виконана в Національній гірничій академії України Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор БІЛІЧЕНКО Микола Якович, Національна гірничаї академія України, професор кафедри рудникового
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор НАЗАРЕНКО Володимир Михайлович, Криворізький державний технічний університет, завідувач кафедри інформатики, автоматики і систем управління.
кандидат технічних наук, доцент БУДІШЕВСЬКИЙ Володимир Олександрович, Донецький державний технічний університет, завідувач кафедри гірничо-заводського транспорту і логістики.
Провідна установа: Донецький державний науково-дослідний проектно-конструкторський і експериментальний інститут комплексної механізації шахт Міністерства вугільної промисловості України (м. Донецьк).
Захист відбудеться " 27 " жовтня 1999 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 08.080.06 при Національній гірничій академії України (49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. К.Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної
гірничої академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ-27,
просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий " 25 " вересня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. техн. наук,
ст. наук. співроб. О.В.Анциферов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом у різних галузях промисловості для транспортування сипких вантажів широко застосовуються стрічкові конвеєри. Особливо велика їхня роль у гірничій промисловості, зокрема, – на вугільних шахтах. Сумарна протяжність конвеєрів у горизонтальних і похилих виробках вугільних шахт України досягає 2000 км. Працюють конвеєри з використанням високоміцниі стрічок завдовжки до 600-700 м, набирають поширення вітчизняні конвеєри типорозмірного ряду з поліпшеними експлуатаційними якостями.
Застосування конвеєрного транспорту на вугільних шахтах, зростання міцності стрічки і пов'язане з цим збільшення довжини, продуктивності конвеєрів та потужності приводів ставлять перед експлуатаційниками (службою забезпечення їх безперебійної роботи насамперед) низку нових актуальних завдань, що виникають у зв'язку із збільшенням натягу стрічки, тиску стрічки на барабани, опору переміщенню стрічки по роликах, заштибування нижніх та заклинювання верхніх роликоопор, потужності приводів, витрати електроенергії тощо. На особливому місці – завдання своєчасного вияву можливих причин виникнення несправностей на стрічкових конвеєрах.
За даними НДІГС, під час експлуатації стрічкових конвеєрів неполадки найчастіше спостерігаються на конвеєрному поставі (прогони або канати, роликоопори) та натяжних станціях і складають 83,2% від загальної кількості таких розладів, причому 46,3 % припадає на заклинювання та заштибування роликів, 26,3 % – на заштибування натяжних барабанів, 10,6 % – на перекоси і тертя стрічки об кріплення та опори. Вчасне виявлення неполадок ще на ранній стадії порушення технічного стану конвеєра – одне з основних вимог діагностування, значення якого зростає. Це дасть змогу вжити необхідних заходів відносно усунення всіляких пошкоджень, що погіршують технічний стан конвеєра, а також накреслити плани ремонтів, не допустити небажаних наслідків, тощо.
На жаль, сьогодні діагностування стану конвеєрів відбувається практично без інструментів, інтуїтивно, вручну, покладаючись на досвід обслуговуючого персоналу.
Дисертаційна робота присвячена розширенню можливостей інструментальної діагностики технічного стану стрічкових конвеєрів і тому – актуальна. На часі створення реальних передумов для формування методики інструментальної діагностики й основних параметрів тих засобів, що мають бути використані у виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ШАХТНИХ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок