Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ ТОНКОШАРОВІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СТАЛЕЙ НА ОСНОВІ РОЗЧИНІВ СИЛІКАТІВ

ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ ТОНКОШАРОВІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СТАЛЕЙ НА ОСНОВІ РОЗЧИНІВ СИЛІКАТІВ

Назва:
ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ ТОНКОШАРОВІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СТАЛЕЙ НА ОСНОВІ РОЗЧИНІВ СИЛІКАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,04 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
 
 
Романів Анна Степанівна
УДК 666.1.055:621.315.612.6
ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ ТОНКОШАРОВІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СТАЛЕЙ
НА ОСНОВІ РОЗЧИНІВ СИЛІКАТІВ
05.17.11. - Технологія тугоплавких неметалічних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Вахула Ярослав Іванович
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри хімічної технології силікатів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Свідерський Валентин Анатолійович
Національний технічний університет України “Київський
політехнічний інститут”, завідувач кафедри хімічної технології в’яжучих, полімерних і композиційних матеріалів
кандидат хімічних наук, с.н.с.,
Середницький Ярослав Антонович
Орган сертифікації “УкрСЕПРОтрубоізол”
при Фізико- механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України, директор
Провідна організація Інститут надтвердих матеріалів імені В.М. Бакуля НАН України, м. Київ, відділ фізико-хімії композиційних алмазовмісних матеріалів
Захист дисертації відбудеться “ 28 “ січня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.09 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Св.Юра, 3/4, корпус 9, ауд.214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська,1).
Автореферат розісланий “ 24 “ грудня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Вахула Я.І
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Використання склоподібних покрить в області хімічної технології, металургії, приладобудування, електроніки дає можливість в значній мірі підвищити довговічність і якість різноманітних виробів і деталей обладнання з металу, скла, кераміки.
В сучасних економічних умовах України важливою є проблема створення високоефективних конкурентноспроможних електроприладів. У зв’язку із постійним ускладненням конструкцій мікроелектронних пристроїв, їх мініатюризації, а також зі зростаючими вимогами до якості та експлуатаційних властивостей, питання підвищення надійності металодіелектричних вузлів (матеріалів) у виробах електронної техніки не втрачає своєї актуальності. Вирішення проблеми розвитку мікроелектронних і електротехнічних пристроїв тісно пов’язано зі створенням надійного захисту і електроізоляції ряду металів діелектричними склопокриттями.
Серед багаточисельного ряду ізоляційних матеріалів значне місце займає скло. Вироби на основі склоподібних діелектриків мають широку область застосування – від побутової апаратури до спеціальних приладів. Однак, їх стійкість до механічної і термічної дії є низькою. Значне підвищення надійності металодіелектричних конструкцій при збереженні їх низької вартості і технологічності досягається шляхом заміни скла склокристалічними матеріалами. Склокристалічне покриття володіє рядом суттєвих переваг у порівнянні зі склом: більш високими значеннями механічної міцності, діелектричних властивостей, термостійкості, хімічної стійкості і т.д.
Важливою умовою розвитку економіки України є проблема радикального зниження енерговитрат при синтезі скломатеріалів, що вирішується шляхом впровадження передових енерго- та ресурсозберігаючих технологій. Серед сукупності методів одержання покрить значний інтерес викликає низькотемпературний синтез склопокриття з розчину, який дає можливість отримувати склопокриття високої однорідності і чистоти. Тонкошарові покриття, одержані з розчинів, утворюють суцільну газонепроникну плівку, яка має більш низьку температуру формування і меншу ймовірність утворення критичних напруг на границі з підкладом.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно завдання Міністерства освіти і науки України за напрямком “Нові речовини і матеріали” і у відповідності з державною науково-технічною програмою згідно координаційного плану №70 “Наукові основи хімічної технології, створення нових неорганічних речовин та матеріалів, комплексної хіміко-технологічної переробки мінеральної сировини України” (№ держреєстрації 0100U000529, 0198U002413).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ ТОНКОШАРОВІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ СТАЛЕЙ НА ОСНОВІ РОЗЧИНІВ СИЛІКАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок