Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік І аудит капітальних інвестицій (на прикладі житлобудівних підприємств)

Облік І аудит капітальних інвестицій (на прикладі житлобудівних підприємств)

Назва:
Облік І аудит капітальних інвестицій (на прикладі житлобудівних підприємств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана»
Гавриловський Олександр Степанович


УДК 657.424:332.832.2
Облік І аудит капітальних інвестицій
(на прикладі житлобудівних підприємств)
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі аудиту ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Зотов Володимир Олександрович
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри аудиту
Офіційні опоненти: академік НАН України, доктор економічних наук,
професор
Чумаченко Микола Григорович
Президія Національної академії наук України,
радник Президії
кандидат економічних наук, доцент
Задорожний Зеновій-Михайло Васильович
Тернопільський національний економічний
університет, завідувач кафедри обліку і аудиту в інвестиційній сфері
 
Захист дисертації відбудеться “_14_” квітня 2008 р. о _16-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою: 03011, м. Київ, вул.Дегтярівська, 49-г, аудиторія 601.
Автореферат розісланий “_14_” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інвестиційна діяльність зумовлює якісні зміни в економічних відносинах, призводить до тісної взаємодії окремих елементів і учасників процесу відтворення суспільного продукту. Це висуває нові вимоги до системи управління інвестиційними процесами, як визначальними чинниками цього відтворення. Загалом система управління інвестиційною діяльністю базується на економічному розмежуванні її суб’єктів як власників ресурсів і результатів виробництва. Формування цієї системи передбачає пошук принципово нових методів управління з урахуванням інтересів всіх суб’єктів і характеру економічних відносин, що складаються між ними.
Важливі функції у процесі відтворення суспільного продукту виконують капітальні інвестиції у житлове будівництво. В кінцевому разі вони забезпечують здійснення соціальних реформ у державі.
З огляду на це особливої актуальності набуває опрацювання досконалих методик обліку і аудиту капітальних інвестицій у будівництво житла з урахуванням положень міжнародних і національних стандартів, а також з використанням сучасних інформаційних технологій.
Значний внесок у дослідження теорії обліку і аудиту інвестиційної діяльності зробили праці багатьох вітчизняних та зарубіжних учених і практиків. Авторами цих досліджень є вітчизняні вчені: В.В. Бабич, М.Т. Білуха, Ф.Ф.Бутинець, Б.І.Валуєв, А.М. Герасимович, З.В. Гуцайлюк, Н.І. Дорош, З.В.Задорожний, І.І.Каракоз, Г.Г. Кірейцев, М.В. Кужельний, А.М.Кузьмінський, Ю.А.Кузьмінський, В.Г. Линник, П.П. Німчинов, О.А.Петрик, В.С. Рудницький, В.Я.Савченко, В.В.Сопко, М.Г.Чумаченко, В.П.Хомутенко, Б.Ф. Усач та зарубіжні економісти та практики різного часу: Р. Адамс, Е.А. Аренс, Ф.Л. Дефліс, Г.Р.Дженик, Р. Додж, Дж.Лоббек, Р.Монтгомері, Дж.К. Робертсон, О. Рейл, Рей Вандер Віл, Ч.Т.Хорнгерн, Дж Фостер, К. Друрі, Е.А. Аренс, Я.Д. Крупка, Б.М. Литвин.
Питання теорії і практики інвестиційних процесів досліджували також вітчизняні і зарубіжні вчені: Х. Андерсен, О.І. Барановський, П.С. Безруких, М.Д.Білик, І.А. Бланк, Є. Брігхем, О.В. Величко, Дж Гелбрейт, М.Ф. Дячков,
Р. Ентоні, Д.Г.Лук’яненко, О.М. Мозговий, А.А. Пересада, І.Ю. Чумакова, У. Шарп, О.Шеремет.
Активізація інвестиційних процесів сприяла створенню і розвитку нових вітчизняних інститутів інвестування, що відрізняються від традиційних форм інвестування капітального будівництва житла.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Облік І аудит капітальних інвестицій (на прикладі житлобудівних підприємств)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок