Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СИСТЕМІ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКИ І ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СИСТЕМІ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКИ І ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

Назва:
РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СИСТЕМІ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКИ І ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,14 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ЦАРЕНКО Іван Григорович
УДК 631.115
РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СИСТЕМІ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКИ І ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського
господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук.
Науковий керівник- | доктор економічних наук, професор, академік УААН, заслужений діяч науки і техніки України
ЮРЧИШИН Володимир Васильович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
КРИВОРУЧКО Віктор Іванович,
Інститут аграрної економіки УААН,
головний науковий співробітник |
кандидат економічних наук
ШОЛУДЧЕНКО Сергій Васильович,
Академія праці і соціальних відносин
Федерації профспілок України, заступник декана економічного факультету
Провідна установа | - | Подільська державна аграрно-технічна академія Міністерства аграрної політики України, кафедра економіки сільського господарства, м.Кам’янець-Подільський |
Захист відбудеться “ 13 травня 2003 року о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м.Київ, МСП, вул.Героїв оборони, 10, 2-й поверх, кім. 212.
Автореферат розісланий “ 11 ” травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкових відносин в аграрному секторі економіки потребує нових підходів до наукового забезпечення аграрного виробництва і розвитку нових форм науково-виробничої інтеграції. Інтеграція науки і виробництва може бути ефективною лише в умовах функціонування таких економічних механізмів, які забезпечують економічну заінтересованість всіх суб’єктів процесу від розробки до впровадження наукової продукції в сільськогосподарське виробництво. Практично функціонування аграрної науки в ринковому середовищі вимагає приведення у відповідність її головних завдань і функцій та структури наукових установ і дослідних господарств до умов ринкової економіки при одночасній перебудові вертикальних і горизонтальних економічних зв’язків з виробництвом.
У зв’язку з цим стають актуальними і потребують розширення досліджень теоретичні і прикладні питання наукового забезпечення аграрного виробництва в ринкових умовах, виявлення рівня розвитку науково-виробничих відносин в аграрній сфері в сучасних умовах та визначення напрямів удосконалення економічних відносин в системі “наука-виробництво”. Все це потребує комплексного аналізу соціально-економічного стану експериментальної бази аграрної науки, висвітлення пріоритетних напрямів досліджень, особливостей поточних економічних відносин між наукою і виробництвом та узагальнення світового досвіду по цій проблемі. Разом з тим залишаються практично не дослідженими проблеми розвитку науково-виробничих структур в аграрному секторі в ринкових умовах, обґрунтування нових організаційних форм науково-виробничої інтеграції та розробка механізмів внутрішньогосподарських відносин в дослідних господарствах наукових установ. Актуальність зазначених питань і зумовила вибір теми та структурну побудову дисертаційного дослідження.
Стан вивчення проблеми. В економічній літературі порівняно широко відображено питання організації наукових досліджень, критеріїв оцінки їх результативності, в тому числі в окремих галузях аграрного виробництва. При цьому організаційні аспекти науково-дослідної роботи, проблеми розвитку науки і наукового потенціалу, та методологічних і методичних підходів щодо їх оцінки ґрунтовно висвітлені в працях В.Я.Амбросова, П.І.Гайдуцького, М.Я.Дем’яненка, А.М.Кандиби, В.І.Криворучка, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СИСТЕМІ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКИ І ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок