Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАВАНТАДЖЕННЯ СУДЕН ГЕНЕРАЛЬНИМИ ВАНТАЖАМИ

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАВАНТАДЖЕННЯ СУДЕН ГЕНЕРАЛЬНИМИ ВАНТАЖАМИ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАВАНТАДЖЕННЯ СУДЕН ГЕНЕРАЛЬНИМИ ВАНТАЖАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,66 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Одеська національна морська академія
Заічко Володимир Сергійович
УДК 656.614.3.073.003
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАВАНТАДЖЕННЯ СУДЕН
ГЕНЕРАЛЬНИМИ ВАНТАЖАМИ
05.22.20 — Експлуатація і ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній морській академії.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Вагущенко Леонід Леонідович,
Одеська національна морська академія,
завідуючий кафедрою електронних комплексів судноводіння.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Воробйов Юрій Леонідович,
Одеський національний морський університет,
радник ректора, завідуючий кафедрою теорії
та проектування корабля

кандидат технічних наук
Сафін Ігор Вікторович,
представництво компанії “Ві-Шипс” в Україні, м. Одеса,
директор
Захист відбудеться 6 грудня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою 65029 м. Одеса, вул. Дідріхсона 8, корп. 1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою 65029 м. Одеса, вул. Дідріхсона 8, корп. 2.
 
Автореферат розісланий 5 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, Тарапата В.В.
д.т.н., професор


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з розвитком світового судноплавства, який направлений на зниження експлуатаційних витрат при вантажоперевезеннях, а також на підвищення ефективності, швидкості, вантажопідйомності, вантажомісткості і т.п., особлива увага світових морських організацій надається безпеці морських перевезень і впливу людського чинника на аварійність морських суден. У світлі вимог міжнародної конвенції МКУБ зростає роль використання високотехнологічних засобів і інструментів розрахунку, планування і контролю параметрів, що впливають на безпечну експлуатацію морських суден.
Для ефективних перевезень вантажів морськими суднами повинен бути забезпечений необхідний рівень навігаційної і морехідної безпеки. Морехідна безпека належного рівня не може бути забезпеченою без коректного завантаження судна. Вантажні операції суден, що приймають на борт генеральні вантажі, мають ряд особливостей, які утрудняють їх проведення. До таких особливостей відносяться: велика кількість вантажних партій, які належить коректно розмістити у вантажних приміщеннях; врахування сумісності партій вантажу в одному приміщенні; розміщення партій вантажу в трюмах відповідно до їх ротації; розміщення і укладання партій вантажу. Окремою проблемою є кріплення прийнятого на борт генерального вантажу, особливо за нестандартних умов перевезення. Тому, необхідність планувати проведення вантажних операцій при обробці генеральних вантажів, не допускаючи втрати морехідності судна в процесі всього переходу, визначає актуальність і перспективність дисертаційної тематики.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи пов'язана з „Державною програмою вдосконалення функціонування державної системи забезпечення безпеки судноплавства на 2002-2006 роки” (Постанова КМ України від 28.01.2002 р., №296), та темами держбюджетних науково-дослідних робіт "Удосконалення методів безпечного судноводіння в складних умовах плавання", № ГР 0103U006406 і “Підвищення безпеки управління суднами під час морських перевезень”, № ГР 0106U002117, в яких автору належать самостійно виконані розділи.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка методу оптимального завантаження суден генеральними вантажами.
Головна задача дослідження полягає в синтезі алгоритму вибору оптимального завантаження суден генеральними вантажами.
У дисертації головна задача представлена трьома складовими задачами, сумісне рішення яких дозволяє знайти загальне рішення:
- формування оптимізаційної задачі завантаження суден генеральними вантажами;
- розробка способу розрахунку границь множини допустимих завантажень судна генеральними вантажами при заданих обмеженнях;
- формалізація процедури вибору оптимального завантаження судна генеральним вантажем за вибраним критерієм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАВАНТАДЖЕННЯ СУДЕН ГЕНЕРАЛЬНИМИ ВАНТАЖАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок