Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ РОЗЛАДІВ ЕРЕКЦІЇ СУДИННОГО ГЕНЕЗУ: МЕТОДИ ЇХ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

ОСОБЛИВОСТІ РОЗЛАДІВ ЕРЕКЦІЇ СУДИННОГО ГЕНЕЗУ: МЕТОДИ ЇХ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ РОЗЛАДІВ ЕРЕКЦІЇ СУДИННОГО ГЕНЕЗУ: МЕТОДИ ЇХ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,98 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ ТА НЕФРОЛОГІЇ
АМН УКРАЇНИ
Мірошников Ярослав Олегович
УДК 616.69-008.1-07-08
ОСОБЛИВОСТІ РОЗЛАДІВ ЕРЕКЦІЇ СУДИННОГО ГЕНЕЗУ: МЕТОДИ ЇХ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ
14.01.06 - урологія
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті урології та нефрології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Горпинченко Ігор Іванович,
Інститут урології та нефрології АМН України,
завідувач відділу сексопатології та андрології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Лісовий Володимир Миколайович,
Харківський державний медичний університет
завідувач кафедри урології та андрології
доктор медичних наук, професор
Костєв Федор Іванович,
Одеський державний медичний університет
завідувач кафедри урології та нефрології
Провідна установа:
Донецький державний медичний університет ім. М. Горького,
кафедра урології,
МОЗ України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 19.12.2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 в Інституті урології та нефрології АМН України за адресою: 04053, м.Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту урології та нефрології АМН України.
Автореферат розісланий 17.11.2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук М.І.Бойко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сексуальне здоров'я людини – це не тільки відсутність будь-яких хворобливих змін в організмі, які можуть призвести до зниження статевої функції, це комплекс фізіологічних, психологічних, соціальних, сексуально-поведінкових аспектів в статевих взаємовідносинах людини, які дають можливість оптимальної сексуальної адаптації до протилежної статі та призводять до сексуальної гармонії у відповідності з нормами соціальної та особистої моралі (Г.С. Васильченко, 1990).
Надання лікарської допомоги при статевих розладах набуває в останні роки все більшої актуальності в зв'язку з ростом статевої патології серед населення. Це обумовлено систематичними психоемоційними перевантаженнями, погіршенням екологічних умов, шкідливими факторами виробництва, безконтрольним використанням медичних препаратів. Особливо гострою стала ця проблема після масового ураження населення України наслідками аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Розробка та впровадження ефективних методів лікування та профілактики сексуальних розладів у чоловіків та жінок, вирішення медичних проблем родини – один з приоритетних напрямів сучасної сексопатології (О.Ф. Возіанов, І.І.Горпинченко, 1994).
Із основних феноменів чоловічого копулятивного циклу найважливішим є феномен ерекції. Ерекція має багатогранне значення для чоловіків: порушення ерекції робить неможливим повноцінний статевий акт, наявність повноцінної ерекції відіграє важливу психологічну роль для чоловіків. У більшості стародавніх культур ерегований фалос являв собою символ чоловічої гідності та дієздатності не тільки в сексуальній , але і в соціальній сфері. Отже, не важко уявити трагедію особистості, позбавленої цього символу. Актуальність роботи визначається також тим, що ерекція – найбільш вразливий компонент чоловічого копулятивного циклу, а статеві розлади є частою причиною дестабілізації сім'ї (І.І. Горпинченко, 1994).
Бурхливий розвиток сексопатології протягом останніх десятиріч, поява нових діагностичних методів в арсеналі лікаря дозволили урізноманітнити уявлення про механізми розладів ерекційної функції, що, в свою чергу, призвело до появи високоефективних специфічних засобів для стимулювання процесу ерекції. Вивчення доступної нам літератури показало, що більшість таких засобів носять разовий, симптоматичний характер, і потребують постійного вживання перед кожним статевим актом. Недостатня розробка патогенетично орієнтованого лікування, яке б дозволяло поновити власні ерекції, визначило мету і завдання проведеного нами дослідження.
Мета дослідження - підвищення ефективності лікування чоловіків зі статевою дисфункцією судинного генезу шляхом комплексного використання різних методів патогенетичної терапії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ РОЗЛАДІВ ЕРЕКЦІЇ СУДИННОГО ГЕНЕЗУ: МЕТОДИ ЇХ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок