Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ РЕІНЖИНІРИНГОВИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО- УПРАВЛІНСЬКИХ ЗАХОДІВ

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ РЕІНЖИНІРИНГОВИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО- УПРАВЛІНСЬКИХ ЗАХОДІВ

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ РЕІНЖИНІРИНГОВИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО- УПРАВЛІНСЬКИХ ЗАХОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,81 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Клішейко Андрій Вікторович
УДК 65.014.1.477
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ РЕІНЖИНІРИНГОВИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-
УПРАВЛІНСЬКИХ ЗАХОДІВ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - |
кандидат економічних наук, доцент
Ковальов Анатолій Іванович,
Одеський державний економічний університет, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Момот Володимир Євгенович,
Дніпропетровський університет економіки і права, проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук, професор
Поповенко Ніна Самуїлівна,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри економіки підприємств
Захист відбудеться “28” грудня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.055.01 у Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий “27”листопада 2007 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради |
І.О. Гродзинська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тривалий перехід держави до ринкових умов функціонування, зростання фінансових ризиків, розвиток тенденцій галузевої монополізації, жорсткість конкурентної боротьби в різних ринкових сегментах підтверджують необхідність та актуальність реалізації трансформаційних перетворень як на макро-, так і на мікрорівні української економіки.
На сучасному етапі розвитку в Україні проблема адаптації діяльності суб'єктів господарювання до швидкомінливих вимог зовнішнього середовища набуває особливої актуальності, що підтверджується численними теоретичними розробками та практичними дослідженнями зарубіжних і вітчизняних учених, присвячених реструктуризаційним перетворенням промисловості. В умовах непередбачено мінливої ринкової кон'юнктури та гострої конкурентної боротьби швидкість і адекватність реагування, точність і ефективність управлінських рішень, які підсилюють конкурентоспроможність підприємства, мають особливу значимість.
Для більшості вітчизняних суб'єктів господарювання каталізатором перетворень є кризова ситуація, яка збільшується через невизначеність і нестабільність умов функціонування, труднощі при виборі стратегії адаптації існуючого організаційно-економічного механізму підприємства до ринкового середовища. У свою чергу труднощі з забезпеченням платоспроможності підприємства призводять до необхідності застосування більш гнучких методів управління реструктуризацією.
У таких умовах одним із найбільш ефективних напрямків реструктуризації є реінжиніринг бізнес-процесів та організаційно-управлінські заходи, доцільність застосування яких досліджується в різноманітних виданнях, присвячених питанням управління.
Питанням реінжинірінгу присвячені роботи таких зарубіжних і вітчизняних дослідників, як Н.М. Абдикеєв, А.А.Бикова, А.І.Бочкарьов, К.В.Волков, Т.X. Давенпорт, Т.П. Данько, І.Дун, О.Євсєєв, А.Б. Забулонов, Е.З. Зингер, С.В. Ільдеменов, Г.Н. Калянов, А.Д. Кисєльов, А. Лузін, С.М. Ляпунов, І.І. Мазур, Ю.Масленченков, В.Г.Мединський, Т.Норберт, Е.Г.Ойхман, В.І.Полушкін, Е.В. Попов, Е.М. Попов, М. Робсон, К.Саймон, П.Страссман, В.П.Тарасов, Ф. Уллах, Е.О.Уткін, М.Хаммер, Дж.Чампі, А. Шеєр та інших.
Розгляду проблем, пов'язаних із процесом організаційно-управлінських перетворень, присвячені дослідження й праці вітчизняних і зарубіжних учених: М.Д. Аістової, В.В. Баринової, С.Г. Бєляєвої, А.В. Богомолової, Л.П. Бєлих, І.О.Бланка, Г.С. Бутковської, Дж.К. Ван Хорна, В.А. Василенко, Л. Водачека, А.Г.Грязнової, А.С.Євсеєва, П.В.Забєліної, А.І.Ковальова, В.Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ РЕІНЖИНІРИНГОВИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО- УПРАВЛІНСЬКИХ ЗАХОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок