Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В УМОВАХ ПРИВАТИЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В УМОВАХ ПРИВАТИЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В УМОВАХ ПРИВАТИЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
КРИВОВ’ЯЗЮК Ігор Володимирович
УДК 338.246.025.88
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
В УМОВАХ ПРИВАТИЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність: 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Львів - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та підприємництва Луцького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук,
ДАВИМУКА Степан Антонович,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
КУЗЬМІН Олег Євгенович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
декан факультету економіки та менеджменту
кандидат економічних наук,
ПІХОЦЬКИЙ Володимир Федорович,
Державна податкова адміністрація України
у Львівській області, заступник голови
Провідна установа: Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки, менеджменту та маркетингу,
м. Ужгород
Захист відбудеться 21 грудня 2001 р. об 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 21 листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.І.Жовтанецький


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах проведення економічних реформ у всіх сферах господарського комплексу України важливо чітко уявляти, що саме і як потрібно реформувати. До особливих сфер соціально-економічного життя належить фінансовий ринок, незмінним елементом у структурі якого виступає ринок цінних паперів, роль і значення якого протягом останніх років значно зростає. В зв’язку з цим виникла не аби яка потреба у більш щільному, обґрунтованому вивченні тих процесів, які пов’язані з розвитком перетворень, що відбуваються на регіональних ринках цінних паперів.
В ході виконання Державної програми приватизації відбулася трансформація народного господарства країни у якісно новий стан. Замість єдиної державної власності з’являється велике різноманіття різних форм власності – приватної, колективної, акціонерної. Майнові права останньої закріплені в акціях, які й склали основу формування первинного ринку цінних паперів.
Регіоналізація економіки України, її відцентровий характер, дозволяє зробити висновок про необхідність формування і розвитку муніципальних ринків цінних паперів, де можуть обертатися векселя, різні види акцій, ощадні сертифікати, облігації підприємств та інші фондові цінності.
Наукове обґрунтування розвитку ринків цінних паперів є необхідною основою ефективності їх організаційно-економічного формування, а також врахуванні регіональних особливостей, які визначають місце даного ринку в ринковій інфраструктурі. Дослідженням проблем формування, розвитку та оптимізації ринків цінних паперів займалося багато зарубіжних і вітчизняних науковців. Це, зокрема, М.Алєксєєв, А.Алчіан, Б.Балакірєв, М.Берзон, Є.Бойко, М.Гольдцберг, С.Давимука, А.Загородній, В.Загорський, М.Козоріз, В.Колесник, О.Кузьмін, Г.Марковітц, О.Мендрул, О.Мозговий, С.Мочерний, О.Оксанич, В.Оскольський, Е.Савас, І.Тивончук, Р.Фрідман, К.Хартлі, А.Шлейфер та багато інших науковців.
Разом з тим практика довела важливість всестороннього вивчення зарубіжного досвіду формування ринку цінних паперів та його трансформації з врахуванням національних особливостей. Необхідність інтеграції України до світової спільноти зумовлюють об’єктивну потребу подальшого дослідження теоретичних та методично-прикладних засад формування регіональних ринків цінних паперів. Цим зумовлюється актуальність проведеного дослідження, його науково-прикладне значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В УМОВАХ ПРИВАТИЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок