Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ (на прикладі аграрних підприємств Київської області)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ (на прикладі аграрних підприємств Київської області)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ (на прикладі аграрних підприємств Київської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,45 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Примаченко Олена Леонідівна
УДК 657.471:631
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ
(на прикладі аграрних підприємств Київської області)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку, аналізу та аудиту в АПК Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету економіки АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Палюх Микола Степанович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в
агропромисловому виробництві
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса
Шевченка, кафедра обліку і аудиту
Захист дисертації відбудеться “ 28 ” січня 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “_23_” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах господарювання особливо гострою є проблема своєчасного отримання якісної і достовірної облікової інформації для прийняття управлінських рішень. Розв’язання цієї проблеми неможливе без належної побудови бухгалтерського обліку й економічного аналізу.
На даному етапі реформування економіки України агропромисловий комплекс залишається пріоритетним її сектором. Проте стан технічного забезпечення сільського господарства не відповідає вимогам сучасного виробництва. Зменшення кількісного складу техніки та зниження рівня її технічної готовності викликали збільшення навантаження на трактори, зернозбиральні комбайни та інші машини, що призвело до подовження строків виконання робіт, порушення вимог агротехніки і втрат урожаю. Крім того, суттєві зміни в організацію використання та побудову обліку витрат машинно-тракторного парку внесла реорганізація колективних сільськогосподарських підприємств і створення на їх базі нових організаційно-правових форм господарювання на засадах приватної власності. Тому невідкладним є вирішення питань щодо підвищення рівня технічної оснащеності аграрного сектора та більш ефективного використання його наявного потенціалу.
Розвиток нових форм відносин в аграрному секторі економіки, низький рівень забезпеченості підприємств сільськогосподарською технікою обумовили створення машинно-технологічних станцій як спеціалізованих підприємств з надання механізованих послуг.
В той же час практика обліково-аналітичної роботи щодо використання сільськогосподарської техніки в багатьох аграрних підприємствах не відповідає сучасним вимогам.
Необхідність ефективного використання техніки, точного і повного обліку та аналізу витрат на утримання й експлуатацію машинно-тракторного парку досліджувалась багатьма вченими-економістами і знайшла своє відображення в роботах В.Г.Андрійчука, В.В.Бружаускаса, А.П.Варави, Г.І.Грінмана, М.І.Ковальчука, І.І.Кононенка, Г.Г.Кірейцева, В.Г.Лінника, Ю.Я.Литвина, М.Ф.Огійчука, М.С.Палюха, В.В.Сопка, І.Г.Тивоненка, Л.І.Шинкарьова та інших.
Теоретичні положення праць вітчизняних вчених, а також практика діяльності сільськогосподарських підприємств свідчать, що в умовах реформування сільськогосподарського виробництва і системи бухгалтерського обліку питання організації обліку витрат на утримання та експлуатацію машинно-тракторного парку, методики розподілу витрат між сільськогосподарськими і транспортними роботами, оперативного аналізу використання машинно-тракторного парку вимагають подальшого дослідження і на цій основі розробки пропозицій щодо їх удосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ (на прикладі аграрних підприємств Київської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок