Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання ефективної рекламної політики підприємства

Моделювання ефективної рекламної політики підприємства

Назва:
Моделювання ефективної рекламної політики підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,75 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Динчев Сергій Вікторович
УДК 519.866:659.113:65.011.1
Моделювання ефективної
рекламної політики підприємства
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк).
 
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, декан факультету управління бізнесом, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України (м. Харків);
кандидат економічних наук Рябцев Андрій В’ячеславович, доцент кафедри вищої математики та економіко-математичних методів Донецького університету економіки і права (м. Донецьк).
Провідна установа:
Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків).
Захист відбудеться 28 квітня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 25 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Умови трансформаційної економіки України істотно підвищили роль ефективної рекламної політики в адаптації функціонування вітчизняних підприємств до змін, що відбуваються у зовнішнім середовищі. Рекламна політика стає невід'ємною та активною частиною маркетингової політики підприємств, основним фактором конкурентної боротьби, не менш важливим, ніж досягнення конкурентних переваг на ринку за допомогою впровадження технічних нововведень або зниження собівартості продукції. Реклама є ефективним, а іноді й єдиним доступним засобом впливу на соціально-економічну поведінку цільових груп потенційних споживачів, і націлена на вирішення складної проблеми – формування і стимулювання попиту.
Негативне відношення до реклами, що спостерігалося досить тривалий час, приниження її ролі привели до того, що в Україні відчувається недолік необхідних теоретичних і практичних засобів в області управління рекламною політикою для ефективного функціонування маркетингових та рекламних підрозділів підприємств. Це обумовлює необхідність широкомасштабного та цілеспрямованого застосування перспективних моделей і методів управління рекламною політикою, які було апробовано практикою індустріально-розвинутих країн і що разом з тим відповідають специфіці вітчизняного ринку.
Результатом підвищеного інтересу до питань управління рекламною політикою підприємств останнім часом стала поява багатьох робіт, присвячених вирішенню даної проблеми. Значний внесок у розвиток сучасної теорії і практики рекламної діяльності внесли такі вчені України і країн СНД, як Баженов Ю.К., Лук’янець Т.І., Панкратов Ф.Г., Ромат Е.В. та інші. Серед зарубіжних вчених: Батра Р., Бернет Дж., Джефкінс Ф., Маєрс Д.Дж., Моріарті С., Персі Л., Росітер Дж.Р., Сендідж Ч., Уелс У., Фрайбургер В. та інші. Але роботи, присвячені моделюванню рекламної політики підприємств, майже відсутні. Останнім часом моделюванню різноманітних проблем управління рекламною політикою були присвячені деякі роботи українських вчених: Лисенка Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Моделювання ефективної рекламної політики підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок