Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості розвитку крена прямокутних фундаментів на водонасиченій основі для шару кінцевої товщини

Загрузка...

Особливості розвитку крена прямокутних фундаментів на водонасиченій основі для шару кінцевої товщини

Назва:
Особливості розвитку крена прямокутних фундаментів на водонасиченій основі для шару кінцевої товщини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,54 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Бабіч Пилип Володимирович
УДК.624.131.5
Особливості розвитку крена прямокутних фундаментів на
водонасиченій основі для шару кінцевої товщини
Спеціальність 05.23.02 - Основи та фундаменти
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБ та А) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України
доктор технічних наук , професор
Швець Віктор Борисович
Придніпровська державна академія будівництва
та архітектури, завідувач кафедри основ та фундаментів
Офіційні опоненти:
 
доктор технічних наук, професор, Петренко Володимир Дмитрович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, завідувач кафедри тунелів, основ та фундаментів
кандидат технічних наук, доцент Біда Сергій Васильович, Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка, доцент кафедри видобування нафти і газу та геотехніки.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ основ та фундаментів будівель і споруд у складних інженерно-геологічних умовах, Державний комітет будівництва, архітектури і житлової політики, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 5 жовтня 2006 р. о 13.00. годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24 а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Автореферат розісланий 5 вересня 2006 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У практиці інженерної діяльності проблема прогнозування кренів фундаментів займає важливе місце. Згідно з СНіП 2.02.01-83* загальний крен фундаментів будинків і споруджень регламентується так само як їхня середня осадка і відносна різниця осадок.
Наявні в науково-технічній літературі дані свідчать про те, що методи розрахунку кренів фундаментів, які використовуються на денний час, у рамках схеми шару кінцевої товщини в деяких випадках не дають можливості досягти необхідної точності. Так, згідно з даними експериментальних робіт В.Б. Швеця, Е.А. Бауска, В.К. Капустіна і В.Г. Шаповала фактичні значення кренів реакторних відділень Запорізької АЕС у ряді випадків перевищили їхні розрахункові величини.
Із літературних джерел також відомо, що в зв’язку з усе більшим поширенням високих технологій виникає проблема прогнозу розвитку кренів фундаментів у часі. Ця проблема, зокрема, має місце при призначенні часу планового центрування валопроводів турбоагрегатів електростанцій більшої потужності, часу поточної корекції положення шляхів мостових кранів реакторних відділень АЕС, часу рихтування положення фундаментів, на яких змонтоване прецизійне верстатне устаткування типу металообробних центрів і промислових роботів.
Крім того, існуючі у нормативній літературі методи розрахунку кренів фундаментів базуються на використанні моделі основи у вигляді лінійного пружного ізотропного середовища. Ця модель принципово не може бути використана для прогнозу розвитку деформацій основ фундаментів (у тому числі і кренів) у часі. Особливо це стосується лінійно-деформівного шару кінцевої товщини.
Викладене дозволяє зробити висновок про те, що проблема прогнозування кренів фундаментів досить актуальна.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Виконана дисертаційна робота є частиною загальної держбюджетної науково-дослідної роботи “Розробка нових методів розрахунку основ і ефективних конструкцій фундаментів у регіональних умовах Середнього Придніпров’я” (№ ГР 0103 U 003113), яка виконувалася на кафедрі основ та фундаментів ПДАБтаА за тематичним планом Міністерства освіти і науки України.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Особливості розвитку крена прямокутних фундаментів на водонасиченій основі для шару кінцевої товщини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок