Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТО-УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВПЕРШЕ ВИЯВЛЕНИХ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ

ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТО-УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВПЕРШЕ ВИЯВЛЕНИХ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТО-УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВПЕРШЕ ВИЯВЛЕНИХ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,89 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ФТИЗІАТРІЇ І ПУЛЬМОНОЛОГІЇ ІМ. Ф.Г. ЯНОВСЬКОГО
САВЧЕНКО ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ
УДК: 616.24–002.5–08:615.83
ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТО-УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВПЕРШЕ ВИЯВЛЕНИХ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ
14.01.26 - фтизіатрія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
Науковий керівник
доктор медичних наук, професор М’ясніков Віктор Георгійович, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри туберкульозу
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Мельник Василь Михайлович, Інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України, завідуючий відділом епідеміологічних та організаційних проблем фтизіопульмонології
доктор медичних наук, професор Панасюк Олексій Варфоломійович, Медичний інститут Української асоціації народної медицини, професор кафедри інфекційних захворювань, фтизіатрії і пульмонології.
Провідна установа
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра фтизіатрії з курсом пульмонології (Київ)
Захист відбудеться „23„ січня 2006 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.552.01 Інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України (03680, Київ, вул. М. Амосова, 10).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України (Київ, вул. М. Амосова, 10).
Автореферат розісланий „22 „ грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бегоулева Ж.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. На сучасному етапі розвитку фтизіатричної науки і практики, поряд з проблемою своєчасного виявлення хворих на туберкульоз легень величезна роль належить питанню підвищення ефективності лікування (Ю.І. Фещенко, В.М. Мельник, 2000).
В лікуванні туберкульозу основне місце займає протитуберкульозна антибактеріальна терапія. На сьогодні відомо, що найбільш важливі досягнення фтизіатрії останніх десятиріч пов’язані з антибактеріальною терапією (Й.Б. Бялик, В.М. Петренко та ін., 2002). Але удосконалення лікування хворих на туберкульоз легень залишається на сьогодні однією з найважливіших проблем фтизіатрії. Враховуючи складну епідемічну ситуацію, що склалась на Україні, постає питання ефективнішого лікування в найменші строки за рахунок застосування антибактеріальної терапії, а також інших методів лікування (В.М. Мельник та ін., 2001; Ю.І. Фещенко, 2002). Позитивно ці задачі може вирішити удосконалення патогенетичних методів лікування (Ю.І. Фещенко, 2003).
На сьогодні, у більшості випадків патогенетичний вплив складається із використання медикаментозних методів, які зменшують запальну реакцію та покращують поступлення основних протитуберкульозних препаратів в зону ураження, допомагають пом’якшити прояви токсичних симптомів при швидко прогресуючому туберкульозі легень, попереджують стенозування бронхів, впливають на імунні процеси організму людини (А.Г. Хоменко, 1996; К.Є. Гончар, ; Ю.І. Фещенко, ).
Застосування різноманітних фізіотерапевтичних методів може значно підвищити ефективність специфічного лікування за рахунок дії безпосе-ред-ньо на вогнище ураження без впливу на організм в цілому (В.Д. Ломаченков, 2000; Г.И. Левченко, Н.В. Мановицкая, 2002; А.В. Савицька, 2002).
Виходячи з вищезгаданого, серйозної уваги заслуговує пошук нових ефективних, патогенетично обґрунтованих методів немедикаментозного лікування туберкульозу легень та їх поєднання з сучасними медикаментозними засобами.
Тому нашу увагу привернули саме лікувальні властивості ультразвуку та магнітного поля низькочастотного діапазону.
Механічний та фізико-хімічний фактори є складовими дії низькочастотного ультразвуку, тоді як тепловий фактор зводиться до мінімуму, також на відміну від середньочастотного ультразвуку, ультразвукові хвилі низької частоти мають набагато більшу проникливість (І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ МАГНІТО-УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВПЕРШЕ ВИЯВЛЕНИХ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок