Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ПОРШНеВої ГРУПИ МЕТОДОМ ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ПОРШНеВої ГРУПИ МЕТОДОМ ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ПОРШНеВої ГРУПИ МЕТОДОМ ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,92 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ та ДИЗАЙНУ
ФЕДІН СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 006.015.5:62-242.001.18
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ПОРШНеВої ГРУПИ МЕТОДОМ ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Спеціальність 05.01.02 – стандартизація та сертифікація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Зенкін Анатолій Семенович, Київський національний університет технологій та дизайну, професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Орловський Броніслав Вікентійович, Київський національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри машин легкої промисловості;
доктор технічних наук, професор Глоба Лариса Сергіївна, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", завідувач кафедри телекомунікаційних систем та мереж.
Провідна установа – Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м.Донецьк.
Захист відбудеться 11.10.2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, м.Київ, вул. Немировича - Данченка, 2, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну, журнальний зал, ауд. 1-0428.
Автореферат розісланий 10.09.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Г. І. Хімічева
Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Актуальність теми. Удосконалення нормативної документації в галузі статистичного регулювання технологічних процесів і розробка за її допомогою достовірних оперативних прогнозів точності виготовлення деталей є актуальним завданням для сучасного вітчизняного машинобудування. Оцінка точності й стабільності технологічних процесів відповідно до вимог ДСТУ 3514-97 здійснюється шляхом використання методів прогнозування на основі ймовірних характеристик процесів.
Сучасна концепція прогнозування якості промислової продукції базується на методах експертної оцінки, екстраполяції і моделювання. Подальший її розвиток як в Україні, так і за кордоном здійснюється в напрямку створення інтелектуальних адаптивних систем, спрямованих на одержання вірогідних оперативних прогнозів якості продукції за умови неповної, зашумленої та внутрішньо суперечливої вхідної інформації, яка є характеристикою динаміки показників технологічних процесів виготовлення відповідальних деталей двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ), зокрема деталей поршневої групи. Забезпечити якість поршнів ДВЗ можна шляхом створення і застосування систем підтримки прийняття рішень, які базуються на інтегрованих статистичних методах забезпечення і прогнозування якості й інформаційно-аналітичних технологіях штучного інтелекту типу нейронних мереж. Однак відсутність відповідних нормативних документів і методик практичного застосування таких технологій знижує можливість забезпечення високої якості та конкурентоспроможності вітчизняної машинобудівної продукції.
Таким чином, проведення теоретичних і експериментальних досліджень у галузі прогнозування якості виготовлення продукції з використанням алгоритмів побудови нейронних мереж, а також розробка нормативної документації для статистичного регулювання технологічних процесів є вчасним та актуальним завданням і викликає практичний і науковий інтерес.
Зв'язок роботи з науковими темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку досліджень Київського національного університету технологій та дизайну на тему: "Наукові основи комплексних комп'ютерних систем проектування та виготовлення продукції в легкій промисловості" (№ держ. реєстр. 0199U003013) з проблеми "Устаткування, системи керування технологічними процесами і контроль якості виробів".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ПОРШНеВої ГРУПИ МЕТОДОМ ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок