Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ БАВОВНОПРЯДИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

ОБЛІК ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ БАВОВНОПРЯДИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

Назва:
ОБЛІК ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ БАВОВНОПРЯДИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тернопільська академія народного господарства
Миронюк Одарка Василівна
УДК 657.4: 677 (477)
ОБЛІК ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ БАВОВНОПРЯДИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік‚ аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку, ревізії і аудиту Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Мех Ярослав Васильович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри обліку, ревізії і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Малюга Наталія Михайлівна,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри аналізу і статистики
Провідна установа: Київський національний економічний університет
МОН України,
кафедра обліку підприємницької діяльності, м.Київ
Захист відбудеться 26.05.2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 в Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий 25.04.2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.П. Адамик


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток ринкових відносин вимагає створення нової моделі господарювання, яка передбачає зміну ролі головних факторів виробництва в діяльності підприємств. Одним із напрямів реформування є розробка системи управління витратами вітчизняних підприємств з урахуванням останніх досягнень теорії та практики вітчизняного і світового досвіду. Система управління витратами – це складний процес, який по суті охоплює управління всією діяльністю підприємства, а отже потребує вичерпної, достовірної та оперативної інформації про витрати. Інформаційну функцію в даному випадку виконуватиме облік витрат на виробництво, який є підсистемою інформаційної системи бухгалтерського обліку.
Виконання даної функції обліком витрат стримують різні чинники, серед них застарілі інструктивні та методичні матеріали з організації обліку витрат, недостатня відповідність сучасним вимогам регламентування відображення витрат в існуючій нормативно-правовій базі; відсутність методичних матеріалів з організації контролю; недосконалість первинних документів з обліку виробничих витрат та інші чинники, котрі не сприяють ефективному використанню виробничих ресурсів для всебічного розвитку підприємств і досягненню значно вищих результатів діяльності. У зв’язку з цим, удосконалення методики та організації обліку витрат є важливим завданням для підприємств різних галузей, в тому числі бавовнопрядильних.
Питання методики та організації обліку виробничих витрат в умовах ринку досліджені в наукових працях вітчизняних вчених: О. С. Бородкіна,
Б. І. Валуєва, А. М. Герасимовича, С. Ф. Голова, З. В. Гуцайлюка, Г. Г.Кірейцева, А. М. Кузьмінського, М. В. Кужельного, В. О. Ластовецького, В. Г. Линника, М. С. Пушкара, В. В. Сопка, І. Д. Фаріона, М. Г. Чумаченка та інших; зарубіжних вчених: А. Ф. Аксьоненка, І. А. Басманова,П. С. Безруких, М. А. Вахруша, Х. Германа, К. Друрі, В. Б. Івашкевича, Р. Ентоні, Т. П. Карпова, Є. А. Ліннакса, А. Ш. Маргуліса, С. О. Ніколаєвої, В. Ф. Палія, Дж. Ріса, С. С. Сатубалдіна, С. О. Стукова, В. І. Ткача, Ч.Т. Хорнгрена, А. Яругової та інших.
Разом з тим, слід відзначити, що існуюча методика обліку виробничих витрат на сучасному етапі розвитку ринкових відносин є уніфікованою і не відображає особливостей впливу реальних умов на величину виробничих витрат вітчизняних підприємств, зокрема бавовнопрядильних. Саме тому виникла потреба дослідити організаційні та методичні аспекти обліку виробничих витрат бавовнопрядильних підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ БАВОВНОПРЯДИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок