Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ АКТИВІВ НЕПРИБУТКОВИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

АНАЛІЗ АКТИВІВ НЕПРИБУТКОВИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

Назва:
АНАЛІЗ АКТИВІВ НЕПРИБУТКОВИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,53 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Мєшко Ольга Іванівна
УДК 334.012.46: 65.012.12
АНАЛІЗ АКТИВІВ НЕПРИБУТКОВИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, м.Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Шевчук Володимир Олександрович
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України, перший проректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Савчук Василь Кирилович
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
завідувач кафедри статистики та економічного аналізу
кандидат економічних наук, професор
Єфіменко Василь Іванович,
ДВНЗ “Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
декан обліково-економічного факультету,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
Захист дисертації відбудеться “20” травня 2008 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна 1, ауд. 37.
Автореферат розісланий “15” квітня 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої ради,
кандидат економічних наук, доцент О.А.Зоріна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність мобілізації тимчасово вільних грошових коштів підприємств, організацій, бюджету й населення та використання цих коштів на умовах повернення для задоволення економічних і соціальних потреб суспільства зумовлює розвиток неприбуткових фінансових установ. Вони посідають вагоме місце на ринку фінансових послуг, а також у його важливій складовій – кредитній системі. До числа неприбуткових належать фінансові установи, що сприяють перетворенню грошових заощаджень громадян у фінансові ресурси, використання яких спрямоване на розвиток малого бізнесу і розширення споживчого попиту населення.
Найпоширенішим різновидом неприбуткових фінансових установ в Україні стали кредитні спілки, які є сучасними мікрокредитними установами, що успішно діють і розвиваються. Динаміка їх розвитку свідчить, що за 2004-2007рр. кількість спілок в Україні зросла з 446 до 746, а їх активи відповідно з 2064 млн.грн. до 3241 млн.грн.
Ефективність діяльності кредитних спілок визначається раціональним розміщенням кредитних ресурсів. Фінансовий потенціал цих неприбуткових фінансових установ характеризують обсяг і структура активів, що формуються за рахунок готівкових ресурсів. Обґрунтоване їх розміщення під час здійснення кредитних операцій є однією з визначальних умов забезпечення фінансової стабільності установи.
Втілення ефективної кредитної політики можливе завдяки покращенню якості інформації, на основі якої приймаються рішення. Вирішення цієї проблеми пов’язане з аналізом активів, який проводиться на підставі даних бухгалтерського обліку і фінансової звітності, що забезпечують переважну частину інформації про діяльність фінансових установ.
Аналізу діяльності фінансово-кредитних інститутів, банківських установ в умовах ринкової економічної системи присвятили свої праці українські та зарубіжні дослідники: Л.Г. Батракова, Н. Бицька, І. Бурденко, Ф.Ф. Бутинець, В.В. Вітлинський, А.П. Вожжов, А.М. Герасимович, О. Другов, П.Ф. Друкер, О.В. Дзюблюк, М.М. Єрмошенко, Е.Ф. Жуков, А.Б. Камінський, Л. Кіндрацька, Т. Корнієнко, А.В. Коротеєва, М.І. Крупка, А. Кузнєцова, О.І. Лаврушин, І.Д. Лазаришина, Н.М. Малюга, Є.В. Мних, Р. Набок, Л.В. Нападовська, І.Б. Олексів, О. Пернарівський, І.І. Пилипенко, Л.О. Примостка, В. Ричаківська, Л.Ф. Романенко, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АНАЛІЗ АКТИВІВ НЕПРИБУТКОВИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок