Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ НА ТРИХОМОНІАЗ ЕТІОТРОПНИМИ ЗАСОБАМИ З КОРЕКЦІЄЮ ВСМОКТУВАННЯ У ПОЄДНАННІ З МІСЦЕВИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ФОРМАМИ (клініко-експериментальне дослідження)

КОМПЛЕКСНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ НА ТРИХОМОНІАЗ ЕТІОТРОПНИМИ ЗАСОБАМИ З КОРЕКЦІЄЮ ВСМОКТУВАННЯ У ПОЄДНАННІ З МІСЦЕВИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ФОРМАМИ (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
КОМПЛЕКСНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ НА ТРИХОМОНІАЗ ЕТІОТРОПНИМИ ЗАСОБАМИ З КОРЕКЦІЄЮ ВСМОКТУВАННЯ У ПОЄДНАННІ З МІСЦЕВИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ФОРМАМИ (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,32 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство охорони здоров’я України
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
ГОЛОВКІН АНАТОЛІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
УДК 616.98:576.893.161.21-085.281:[615.451.16+615.454]
КОМПЛЕКСНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ НА ТРИХОМОНІАЗ ЕТІОТРОПНИМИ ЗАСОБАМИ З КОРЕКЦІЄЮ ВСМОКТУВАННЯ У ПОЄДНАННІ З МІСЦЕВИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ФОРМАМИ
(клініко-експериментальне дослідження)
14. 01. 20 - шкірні та венеричні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровській державній медичній академії МОЗ України, Запорізькому обласному шкірно – венерологічному диспансері
Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Федотов Валерій Павлович,
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України,
завідувач кафедри шкірних і венеричних хвороб
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Кравченко Володимир Григорович,
Українська державна медична стоматологічна академія МОЗ України,
завідувач кафедри шкірних і венеричних хвороб
доктор медичних наук, професор Глухенький Борис Тихонович,
Київська державна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика,
професор кафедри шкірних і венеричних хвороб
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут дерматології та венерології АМН України, м. Харків
Захист відбудеться “ 17 “ травня 2001 р. о 1630 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.003.02. при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (01601 м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 13)
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (03057, м. Київ,вул. Зоологічна, 2)
Автореферат розісланий “ 17 “ квітня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
д. мед. н. доцент Свирид С.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Урогенітальний трихомоніаз є широко поширеною інфекцією, що викликається Trichomonas vaginalis та передається статевим шляхом. Трихомонади істотно впливають на патологію вагітності і плоду, що в 50% випадків призводить до самовільних абортів або передчасних пологів. Ці найпростіші визначаються в хоріоні та амніоні, нерідко сприяють частим ускладненням вагітності у вигляді безплідності або загибелі плоду (Ашакова Л.М., 1997; Васильєв М.М., 1998; Кліменко В.В., 1987).У чоловіків трихомонади уражають уретру, передміхурову залозу, насінні міхурці, придатки яєчок, куперові залози, нерідко при висхідній інфекції виникає цистит, пієліт, пієлонефрит.
Лікування трихомонадних уражень сечостатевої системи людини продовжує залишатися однією з актуальних проблем у практиці венерологів, урологів, гінекологів (Мавров І.І., 1997, Кривошеєв Б.Н. і співавт., 1997, Alderete J.F., 1997.). Як етіотропні терапевтичні засоби при трихомоніазі широко застосовуються головним чином препарати-похідні 5-нітроімідазолу – метронідазол, тінідазол, орнідазол, секнідазол, авразор та ін. (Васильєв М.М. і співавт., 1997; Глухенький Б.Т. і співавт., 1999). Незважаючи на використання ряду деяких нових протитрихомонадних засобів (тіберал, атрікан, авразор та ін.) досить часто відмічаються приклади безуспішного лікування трихомоніазу і збільшення числа рецидивів (Ільченко О.М. і співавт., 1999, Єгоренко А.А. і співавт., 1996, Perelman M.D. et al., 1997, Kelloсk D. еt al., 1997). У деяких хворих протитрихомонадні препарати викликають побічні реакції у вигляді алергічної висипки, диспепсії тощо.
Суттєвий вплив на ефективність лікування хворих трихомоніазом мають різноманітні чинники, серед яких вагоме місце надається всмоктувальній здатності тонкого кишечника. Порушення такої функції при патології шлунково-кишкового тракту, яке, на жаль, нерідко супроводжує захворювання трихомоніазом, призводить до недостатнього надходження протистоцидного препарату у біологічні рідини організму, а отже й до зниження дієвості лікування, виникнення рецидивів тощо.
На думку більшості дослідників при трихомоніазі недостатньо застосовуються методики місцевої терапії, відсутні ефективні препарати для проведення місцевого лікування трихомоніазу (Кравченко В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ НА ТРИХОМОНІАЗ ЕТІОТРОПНИМИ ЗАСОБАМИ З КОРЕКЦІЄЮ ВСМОКТУВАННЯ У ПОЄДНАННІ З МІСЦЕВИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ФОРМАМИ (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок