Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ на промислових підприємствах

РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ на промислових підприємствах

Назва:
РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ на промислових підприємствах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,22 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Приазовський державний технічний університет
СМИРНОВА ІРИНА ІВАНІВНА
УДК 331.101.3
РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
на промислових підприємствах
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, доцент
Єськов Олексій Леонтійович,
Донбаська державна машинобудівна академія
Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ),
завідувач кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Булєєв Іван Петрович,
Інститут економіки промисловості
Національної академії наук України (м. Донецьк), заступник директора інституту з наукової роботи;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Орлова Неля Олексіївна,
Інститут економіко-правових досліджень
Національної академії наук України (м. Донецьк), заступник завідуючого відділом економіко-правових проблем.
Захист відбудеться “25” червня 2008 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “21” травня 2008  р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради М.В. Верескун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У сучасних умовах господарювання проблема мотивації персоналу набуває особливого значення, оскільки реалізація економічного зростання підприємства неможлива без створення дієвої мотиваційної системи управління, що спонукає працівників до ефективної діяльності. Від первинної тенденції на підвищення продуктивності праці мотивація сьогодні має бути зорієнтована на підвищення якості праці, ініціативності, творчої активності та закріплення працівників на підприємстві, що обумовлює застосування нових підходів до формування та розвитку дієвої мотиваційної системи управління на промислових підприємствах.
Розвиток мотиваційної системи управління з урахуванням специфіки промислового підприємства на основі поєднання методів економічного, соціального характеру та форм корпоративної культури, що відповідає сучасним умовам господарювання, сприяє підвищенню трудової активності персоналу й економічному зростанню підприємства.
Проблеми мотивації праці знайшли своє відображення в наукових роботах дослідників минулого часу та сучасності. Вагомий внесок у вивчення та розвиток теорій мотивації зробили такі зарубіжні вчені, як К. Альдерфер, В. Врум, Ф. Герцберг, Е. Лоулер, Д. МакКлеланд, Д. МакГрегор, А. Маслоу, Л. Портер, Ф. Тейлор, а також українські та російські науковці: А. Афонін, М. Білопольський, Д. Богиня, І. Булєєв, Б. Генкін, Г. Дмитренко, Д. Дятлов, О. Єгоршин, О. Єськов, А. Калина, А. Кібанов, А. Колот, В. Сладкевич, М. Семикіна, О. Соснін, І. Тимошенко, А. Ткаченко, В. Травін, Е. Уткін, С. Шапіро, Г. Щокін та інші.
Однак значна частина теоретичних і практичних питань мотивації персоналу в сучасних ринкових умовах потребує переосмислення існуючих концепцій трудової мотивації, подальшого аналізу і розробки сучасних підходів до формування та розвитку мотиваційної системи управління на промислових підприємствах.
Об'єктивна необхідність поглиблення теоретичних досліджень і методологічних підходів до обґрунтування концептуальних основ формування мотиваційної системи управління, визначення порядку проведення діагностики стану мотивації праці та розробки основних напрямів удосконалення мотивації праці на промислових підприємствах обумовили вибір теми, визначили предмет і об’єкт дослідження, його мету й завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ на промислових підприємствах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок