Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологічна та енергетична ефективність індукційного наплавлення тонких сталевих дисків

Технологічна та енергетична ефективність індукційного наплавлення тонких сталевих дисків

Назва:
Технологічна та енергетична ефективність індукційного наплавлення тонких сталевих дисків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,94 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
„КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Пулька
Чеслав Вікторович
УДК 621.731.927.7
Технологічна та енергетична ефективність індукційного наплавлення тонких сталевих дисків
Спеціальність – 05.03.06
“Зварювання та споріднені технології”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України та в Тернопільському державному технічному університеті ім. Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України.
Наукові консультанти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Письменний Олександр Семенович,
Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, завідувач відділом;
доктор фізико-математичних наук, професор
Шаблій Олег Миколайович,
Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя, ректор, завідувач кафедри інформатики та математичного моделювання.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Дзюба В’ячеслав Леонідович
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, зав.кафедри „Технологія машинобудування”, м.Луганськ;
доктор технічних наук, професор
Гулаков Сергій Володимирович,
Приазовський державний технічний університет, декан факультету інформаційних технологій, м. Маріуполь;
доктор технічних наук, професор
Биковський Олег Григорович,
Запорізький національний технічний університет,
професор кафедри „Обладнання і технологія зварювального виробництва”, м. Запоріжжя.
Провідна установа: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, м. Миколаїв
Захист відбудеться 16 жовтня 2006 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.15 при Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги 37, корпус 19, ауд. 435.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги 37.
Автореферат розісланий 11 вересня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор |
Головко Л.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В різних галузях народного господарства широке застосування знайшли тонкі сталеві диски, які застосовуються як диски лущильників, ножі-гичкорізи, дискові ножі для різання шиферу і зрізання соняшнику, диски копачів бурякозбиральних комбайнів, диски сошників зернових сівалок, фрези і т. п. З метою підвищення їх стійкості проти спрацювання і забезпечення самозагострювання в процесі експлуатації робочі поверхні їх зміцнюють різними методами наплавлення.
Суттєвий вклад в розробку технологічних процесів наплавлення внесли такі вчені, як І.І.Фрумін, Д.А.Дудко, Ю.А.Юзвенко, К.А.Ющенко, І.К.Походня, П.В.Гладкий, В.Н.Ткачев, В.С.Коваленко, Л.Ф.Головко, І.О.Рябцев, О.С.Пись-менний, С.В.Гулаков і зарубіжні вчені Е.Кречмар, Л.Річардсон А.Хасуї, О.Морігакі та ін. В теоретичні дослідження, які пов’язані з тепловими процесами, що відбуваються при зварюванні та наплавленні при визначенні залишкових напружень, деформацій та переміщень значний вклад внесли вітчизняні вчені: В.І.Махненко, Л.М.Лобанов, В.І.Кир’ян, О.М.Шаблій, В.А.Осадчук, В.М.Прохоренко, І.М.Жданов, В.С.Касаткін, М.С.Михайлишин, а також зарубіжні вчені: І.Масумото, Ф.Трайб, Г.Томас та ін.
Найбільш широке розповсюдження для зміцнення робочих поверхонь вище названих деталей отримало індукційне наплавлення стійкими проти спрацювання порошкоподібними твердими сплавами.
Існуючим процесам наплавлення тонких дисків, в тому числі і індукційному, властиві такі недоліки: порівняно низька продуктивність, велика енергоємкість, а також нерівномірність товщини шару наплавлюваного металу.
Відомі методи одночасного індукційного наплавлення тонких дисків призначені для певного діаметра і розміру зони наплавлення. При зміні геометричних розмірів диска і зони наплавлення необхідно шукати інші конструктивні параметри індукторів або нагрівальних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: Технологічна та енергетична ефективність індукційного наплавлення тонких сталевих дисків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок