Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОД ПІДПРИЄМСТВ: ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОД ПІДПРИЄМСТВ: ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОД ПІДПРИЄМСТВ: ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,86 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
ЧИОНГ ТХІ КІМ ЗУНГ
УДК 347.73
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОД ПІДПРИЄМСТВ: ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансового права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України.
Науковий курівник - доктор юридичних наук, доцент Алісов Євгеній Олександрович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, декан господарсько-правового факультету, професор кафедри фінансового права.
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук, доцент Орлюк Олена Павлівна, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Академії правових наук України, директор, член-кореспондент Академії правових наук України;
- кандидат юридичних наук, доцент Шульга Марія Герасимівна, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, доцент кафедри адміністративного права.
Захист відбудеться 24 червня 2008 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розіслано 22 травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ю. Шепітько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Специфіка реформування економічної системи сучасного В’єтнаму визначається курсом держави на становлення багатоукладної ринкової економіки, що передбачає модернізацію техніки й технології, формування сприятливого інвестиційного клімату, міжнародну економічну інтеграцію тощо.
Податки, що застосовувалися до початку економічних реформ тільки в приватному й кооперативному секторах народного господарства й не грали раніше для держави істотної ролі, у нових економічних умовах стали головним джерелом формування доходів Держбюджету СРВ. Основним прямим податком, що сплачується суб’єктами господарювання в цей час у В’єтнамі, є податок на доход підприємств. У зв’язку із цим питання вдосконалювання правового регулювання податкової системи, у цілому й, податку на доход підприємств, зокрема, мають особливі актуальність і значимість для фінансово-правової науки СРВ. У цьому контексті величезного значення набуває вивчення досвіду іноземних держав, у тому числі України, у сфері правового регулювання оподатковування, зіставлення й критичний аналіз положень їхніх національних законодавств, а також наукових точок зору з окремих проблем правового регулювання податку на доход підприємств (або інших, адекватних йому податків).
Істотний вплив на формування положень і висновків даної роботи здійснили праці науковців, які внесли суттєвий вклад у розвиток теорії податкового права, зокрема: Д.А. Бекерської, Г.В. Бех, Л.К. Воронової, О.Ю. Грачової, Д.А. Кобильника, О.М. Козиріна, Ю.О. Крохіної, М.П. Кучерявенка, М.О. Перепелиці, Н.І. Хімічевої та ін.
При роботі над дисертацією були використані публікації таких в’єтнамських учених, як Во  Дінь Тоан, Хоанг Конг Тхі, Бач Мінь Хунен, Лє Ван Аі, Чионг Мок Лам, Данг Ву Куанг Хуєн, Данг Ван Зу, До Дук Мінь, Ву Тхі Май, які зверталися до теми правового регулювання податкових відносин. Однак в основному їхні роботи присвячені узагальненню досвіду оподатковування у В’єтнамі й висновків наукових досліджень закордонних учених і фахівців, через що у СРВ на цей час відсутні комплексні дослідження проблем правового регулювання в сучасних умовах, як податкової системи в цілому, так і податку на доход підприємств, зокрема. Це, серед іншого, і визначило вибір теми даного дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОД ПІДПРИЄМСТВ: ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок