Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ ТРАНСПОРТНОГО ВУЗЛА ДЛЯ ВИБОРУ ІНТЕНСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВАНТАЖОРУХУ

РОЗРОБКА МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ ТРАНСПОРТНОГО ВУЗЛА ДЛЯ ВИБОРУ ІНТЕНСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВАНТАЖОРУХУ

Назва:
РОЗРОБКА МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ ТРАНСПОРТНОГО ВУЗЛА ДЛЯ ВИБОРУ ІНТЕНСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВАНТАЖОРУХУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Павленко ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 656.078
РОЗРОБКА МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ ТРАНСПОРТНОГО ВУЗЛА ДЛЯ ВИБОРУ ІНТЕНСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВАНТАЖОРУХУ
05.22.01 - Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Нагорний Євген Васильович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедрою транспортних технологій
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, Мироненко Віктор Кімович, Державний науково-дослідницький центр залізничного транспорту України, м. Київ, начальник відділення „Технологія та організація перевезень державного підприємства”;
кандидат технічних наук, доцент Запара Віктор Мефодійович, Українська державна академія залізничного транспорту доцент кафедри управління вантажною та комерційною роботою, м. Харків.
Провідна установа:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра транспортних технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться „26” березня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.03 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25
Автореферат розісланий „ 25” лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Смирнов О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Однією з головних умов високоефективного функціонування економічної системи держави є створення в інтересах товаровиробників і населення добре налагодженого механізму доставки вантажів з місць виробництва до пунктів споживання. Ця умова пріоритетна для розвитку як великих, так і середніх і малих товаровиробників і, у кінцевому рахунку, розвитку економіки і росту внутрішнього валового продукту (ВВП). Потреба в прискоренні обігу товарів і грошової маси обумовлюється економічними критеріями розвинених економічних систем. Вони ж і визначають необхідність розвитку інфраструктур транспортних галузей.
Актуальність теми. Відсутність або недостатня кількість сучасних вантажних комплексів, систем автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт і технологій складування, інтенсивних технологій вантажоруху, надмірна децентралізація управління у вузлах затримують доставку вантажів і здорожують їхню переробку. Усе це разом узяте перетворило транспортні вузли в консервативну частину транспортного конвеєра. В даний час проблеми спеціалізації вантажних комплексів у транспортних вузлах, їх реструктуризації, удосконалювання систем управління, на наш погляд, є не менш актуальними, чим реструктуризація транспорту в цілому.
Методи, що зараз використовуються для вирішення задач удосконалення транспортних процесів, не завжди цілком відповідають вимогам оперативності і точності розрахунків. Прості у використанні методи недостатньо повно описують структуру і технологію роботи вузлів. З іншого боку, методи, які дають добру уяву про структуру і технологію, наприклад, імітаційне моделювання, складні в застосуванні на практиці.
Загальним недоліком існуючих методів розрахунку є їхня трудомісткість побудови, великі витрати часу і, як наслідок, низька оперативність отримання результатів. Тому в сучасних умовах очевидна необхідність створення нових моделей функціонування транспортного вузла. При цьому, транспортний вузол варто розглядати не тільки як сукупність декількох систем масового обслуговування, але і як єдину логістичну систему, робота якої повинна задовольняти вимогам, які пред’являються до транспортного процесу.
З цих причин актуальною проблемою стає розробка моделі функціонування логістичних ланцюгів транспортного вузла для вибору інтенсивних технологій вантажоруху.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ ТРАНСПОРТНОГО ВУЗЛА ДЛЯ ВИБОРУ ІНТЕНСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВАНТАЖОРУХУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок